İşte Böle Sürüklüyor MF

Ynt: İşte Böle Sürüklüyor MF

ortalığı kızıştırma amacıyla marka fanatizmine dayanan konuları açanları, ve o şekilde yorum yazanları kınıyorum.
..

tevfik3 link=topic=3636.msg155715#msg155715 date=1234811399' Alıntı:
ne new holand cı zoruna mı gitti_? neden kınıyon her şey ortada

ben şucu veya bucu değilim, bişeyin zoruma gittiği de yok, makina bu çeker de çekilir de...

bizim oralarda bazı köylerde sırf bu tip saçma iddialar yüzünden köpekler kapıştırılır, köpeklerden biri yenilir diğeri yener, yenilen köpek ya ölür ya da çok ciddi yaralar alır, yani olan köpeğe olur. bu da ona benziyo saçma iddialar yüzünden makinalar kapıştırılıyo olan makinaya oluyo, hiç bişey olmasa bile lastiği yıpranıyo..
sonra da koca koca adamlar utanmadan bu çekişmeler için kavga edip sağa sola küfürler savuruyo..
gerek yok böyle atraksiyonlara..

ayrıca herkes işine baksın, sen de öyle...
...

Alıntı sahibi: tevfik3 üzerinde 16 Şubat 2009, 21:09:59
ne new holand cı zoruna mı gitti_? neden kınıyon her şey ortada

ben şucu veya bucu değilim, bişeyin zoruma gittiği de yok, makina bu çeker de çekilir de...

bizim oralarda bazı köylerde sırf bu tip saçma iddialar yüzünden köpekler kapıştırılır, köpeklerden biri yenilir diğeri yener, yenilen köpek ya ölür ya da çok ciddi yaralar alır, yani olan köpeğe olur. bu da ona benziyo saçma iddialar yüzünden makinalar kapıştırılıyo olan makinaya oluyo, hiç bişey olmasa bile lastiği yıpranıyo..
sonra da koca koca adamlar utanmadan bu çekişmeler için kavga edip sağa sola küfürler savuruyo..
gerek yok böyle atraksiyonlara..

ayrıca herkes işine baksın, sen de öyle...
..

biz işimize bakıyoruz sen işine bak san iyi olur...

Holland link=topic=3636.msg155446#msg155446 date=1234729497' Alıntı:
ortalığı kızıştırma amacıyla marka fanatizmine dayanan konuları açanları, ve o şekilde yorum yazanları kınıyorum.
..
aynen sana katılıyorum köylüm....benim traktör seninkini döver mantığıyla bir arpa boyu yol alınmaz...en iyi traktör sahibinin ihtiyaçlarına en ekonamik cevap veren traktördür...