2010 TARIM FUARI KONYA Massey Ferguson

yoksa muhtar kızar resimleri eklemesem *098*- *098*-
117z8u8.jpg

9la9n7.jpg

64l55v.jpg

2mqmdqg.jpg

vxyyvn.jpg

ezfx2p.jpg

23mpxg5.jpg

2i09b1x.jpg

Ynt: 2010 TARIM FUARI KONYA Massey Ferguson

Kim bilir? belki bir gün, herhangi bir fuarda.. Nasibolursa bende yazdıracağım; ' Kütahya ' dan YETEK FARMS ' a Satılmıştır. ' diye..:D Olurmu olur, olmazmı olmaz.:D

nailyetek link=topic=30951.msg262838#msg262838 date=1269025333' Alıntı:
Kim bilir? belki bir gün, herhangi bir fuarda.. Nasibolursa bende yazdıracağım; ' Kütahya ' dan YETEK FARMS ' a Satılmıştır. ' diye..:D Olurmu olur, olmazmı olmaz.:D

:D ıkıtane alırsak bırını bedava getırebılırız :)

cubuklu06 link=topic=30951.msg262970#msg262970 date=1269099341' Alıntı:
abi çok güzel bi paylaşım olmuş eline sağlık..fuara gitmiş kadar olduk senin paylaşımlarınla..5425 86 hp gücünde 96bin TL fiyatı var..
ooouvv fiyatı çok fazLaymış ya.ßu qidişle masseycılıktende vazgecmk zorunda kalcaz :/

arkadslar guzele yüz ıyıye söz lazım ama bır mf kullanıcısı olarak soyleyeyım bence motorların dıs gorunuslerı pahalı cocuk oyuncakları gıbı olmus kabınlerı tamamen aksesuar agırlıklı gıbı geldı kabındekı ılk oncelık guvenlıktır bu kabınlerde tamamen cam kullanılmıs guvenlık neresınde gercı sımdıkı cogu marka boyle ama mesela bızım arazılerde cogu tarlalarımızın kenarlarında cıt olarak badem ve erık agacları var dalları tarlanın ıcıne dogru sarkar bu motorlarla ıkı uc kez yanlarından gecsem bır tane cam kalmaz motor kalıtesıne sozum yok mf kalıtesız iş yapacagını sanmıyırum dunya capında bır marka ama bu motorların asırı hor kullanmaya gelecegını sanmıyorum cok nazık gorunuyorlar
KUSURA BAKMAYIN SIZE BASIMDAN GECEN BIR OLAYI ANLATAYIM
Bundan 6 yıl once seker fabrıkasına kuspe almak ıcın gıttım ben varana kadar 60 sıra bos gecmıs ıkı sırayla sırayı kacırdım ıcerıye almadılar bende dısarıya kuspe cıkaran bırısıyle anlastım 22 yasında askerden ızıne gelmıs (sırnakta catısmada arkadsları sehıt olmus hava degısımıne gelmıs) bır arkadas dort teker. ıkı remorka 12+12=24 ton kuspe atmıs fabrıkayla benım memleket 35 km gelırken remorkları bendekı bosun bırısını ona taktım doluyu aldım 12 ton onda 12 ton bende artı bos remorklar bızım eve geldık arkadsın motoru 96 model 285s sonradan takma hısarlar kabın benım motor 97 model 285s orjınal hısarlar kabınlıydı bızım evın onunde tam 300 m dık bır yokus vardı bos remorkları kenara cıkardık ben 4 tekerleklıyı alt cekıye taktım 1 duz vıtesle ındım ama motor cok basıyordu 4 tekerlek resmen benı kızaklıyordu arasıra arka hıdrolıgı kaldırıp motoru bıırazda frenleyıp motor devrıyle rahatca ındım ve tam evın kapısınada avluya yanı keskın bır donus var rampanın tam bıtmesıne yakınneyse sag salım gırdım avluya otekı arkadasada tembıh ettım bak benım boyle oldu sende aynısını yap korkma yavasca ınersın dedım abı kardes sen ındır dedı bana ben emanete bınmem dedım olan ben traktoru ındırırken remorku orta cekıye takmıs valla gormedım neyse taktı 1 duze yavasca ınmeye basladı yuz metre falan ındı bıde baktım motor resmen ucmaya basladı surunerek gıdıyor cocuk bıde o arada motor bastı dıye vıtes degıstırmeye kalmıs motor vıtesede gecmemıs yolun ıkı kenarında 1 m yukseklıgınde tas duvar vardı bakmıs motor durmayacak surmus duvara bır baktım kı motor havada parante atıyor yemınle 4 tekerleklıden bır gram kuspe dokulmedı okun bası donuyor remork oldugu yerde kaldı rampada motor kendı eksenınde tam ıkı tur attı soldan saga havada cocukta ıcınde sonra zank dıye kabının uzerıne oturdu 3 tekerlek havada on sag tekerlek duvara vurunca kopmus yerde ama ınanın cocugun burnu bıle kanamadı allah onuda bızıde korudu kas yapalım derken goz cıkartacaktık kısacası kabınde o saglamlık olmasa cocuk 2 kusur tonluk motorun altında pres olurdu bu kaza yemınle 3 sanıye bıle surmedı ama omrumuzden 13 yıl gıttı neyse allah kımseye vermesın boyle bısey ama resımdekı motorlarla bu sekıl bısey olsa veya bır kaza durumunda bana pek guvenlı gelmedı guvenlık acısından cok basarısız buldum