İŞTE AVRUPANIN TEKNOLOJİ BİRNCİSİ

Ynt: İŞTE AVRUPANIN TEKNOLOJİ BİRNCİSİ

bi kablo yerinden oynasa ikaz wirio motor yürümüo fitese geçmio beyin engellio bizim eski traklarda ölemi bin bas çalıştımı yürü bunlarda öle değilki ondan sonra bunların parçaları da bağlı ana beyin öldümü traktörün işi bitio saten

oziiron link=topic=374.msg30304#msg30304 date=1209415374' Alıntı:
deutz-fahr&same traktörlerinde ZF / T 7336 L serisi kademesiz şanzıman kullanıyor caseyi geçelim lütfen
avrupa istatisliklerinde ben hiç göremedim caseyi 2inci sırada

ben sıralamayı yaparken avrupada değil dünyanın genelinde bi sıralama yaptım

yokdaha neler salih yapma gözünü seveyim dünyanın genelinde nasıl sıralam bu fend ile johndeereyi anladımda case nezaman ikinci sıraya geçti
[tt][move](nh almasaydı kesin en sonuncu olurdu galiba) [/move] [/tt]

oziiron link=topic=374.msg30304#msg30304 date=1209415374' Alıntı:
deutz-fahr&same traktörlerinde ZF / T 7336 L serisi kademesiz şanzıman kullanıyor caseyi geçelim lütfen
avrupa istatisliklerinde ben hiç göremedim caseyi 2inci sırada

ARKADAŞIM BU ZF/ T 7336 L SERİSİ SANIRIM KADEMESİZ ŞANZIMAN OLMUYOR SANIRIM .Çünkü 40 vitesten bahsediliyor

DEUTZ-FAHR / AGROTRON 265
Tip

Lastik tekerlekli, klimalı kabinli, çift çeker (4WD)
MOTOR
Markası

DEUTZ-FAHR AG (EURO II)

540
TRANSMİSYON
Dişli kutusu üretici / (transmisyon) tipi

ZF / T 7336 L
Kavrama tipi / komutası

Turbo kavrama
Vites sayısı

40 ileri + 40 geri vites otomatik (ve manuel kullanma imkanı, 1 sürüngen, 6 ana vites + 4 otomatik power-shift) APS,
Maksimum ilerleme hızı (km/h)

40
Dişli yağlaması

oziiron link=topic=374.msg30568#msg30568 date=1209493191' Alıntı:
yokdaha neler salih yapma gözünü seveyim dünyanın genelinde nasıl sıralam bu fend ile johndeereyi anladımda case nezaman ikinci sıraya geçti
[tt][move](nh almasaydı kesin en sonuncu olurdu galiba) [/move] [/tt]

SEN HAYATINDA HİÇ CASE GÖRDÜNMÜDE KONUŞUYON CASE DAHA BU SENE TÜRKİYEYE GELDİ LAFA GELİNCE BİTEK SEN BİLİYON SENDEN BAŞKA BİLEN YOK ***

BANA BAK ADAM GİBİ KONUŞ SEN ÇOK BİLİYON HERALDE

NE DEMEK NH ALMASAYDI KESİN EN SONUNCU OLURDU 70-66 İLE CASENİN NE ALAKASI WAR ONU Bİ ANLAT BAKİM

ARKADAŞLAR SİTE SAKİNLERİ OLARAK SİZE Bİ SORUM OLCAK NEDEN BU SİTEDE UYDURUK MARKALAR HEP NEW HOLLAND VE MASSEY FERGUSON İLE KIYASLANIYOR ONU ANLAMADIM BENCE ÇEKEMEDİKLERİNDEN ÇÜNKÜ TRAKTÖRDE PAZAR PAYININ ORTALAMA % 60 ' ı BU İKİ FİRMAYA AİT OLDUĞUNDAN Bİ ÇEKEMEMEZLİK WAR

ALTTA KAYAN YAZIYI GÖRMEDİM SANMA KAŞINTI VAR HERALDE

İNTERNETTEN Bİ ARAŞTIRMA YAP SATIŞ OLARAK KAÇ ADETSATMIŞ GERÇİ SEN BUNLARI BULAMAZSIN CASE-İH BÖLÜMÜNDE TEKNİK BİLGİLER ARASINDA CNH HAKKINDA BİLGİLER WAR

CNH GRUBU 25 BİN 300 ÇALIŞANI, 39 ÜRETİM, 26 AR-GE MERKEZİ VE 160 ÜLKEDE 11 BİN 600 BAYİDEN OLUŞMAKTADIR

BUDA SANA KAPAK OLSUN!!!

yaw bı kere dunya genelınde bı ortalama yapcaksan en az 150 hp ele almak gerekır dusuncesındeyım 150 hp bı traktorde bıle zaten cok yuksek teklonojıler kullanlıyor yanı herhangı bı xx markası bıle olsa 150 den sonra super donanımlar koyuyor makınasıne bole bı seyde nası bı kısyaslama yapılır anlamıs degılım nh ve case dunya klansmanında cok cıddı bı yerde yanı buyuk makınalrda nh ve case nın ezılecegı makına nadırdır !!!

salih cok kötü konuşuyorsun kardeş eskiden seninle nh ile alıp veremedigimiz oldu şimdikte case cıkmasın
ben degilim nh den sonra caseyi kollayan neyinne oldugunu bilmiyorsundaha önünde cok uzun yıllar var ögreniceksin
kardeş benim kapanacak biyerim yok çokşükür kapaga ihtiyacımdayok sen al okapagıda agzına koyda kapansın cok kötü konuşuyorsun
seninle muhattap olmuycam kardeş sana casenle başarılar ileride onuda görücez

oziiron link=topic=374.msg30878#msg30878 date=1209579324' Alıntı:
he birde ben hiç enter görmedim ,
beb-*-s

enterle ne alakası war sen başta bişey yazmadan önce düşün

(nh almasaydı kesin en sonuncu olurdu galiba)

bu nedemek oluyo sen bana bunu bi açıkla madem başlatıyon devamını getir

kimin neyi bilip bilmediği belli oluyo

oziiron link=topic=374.msg30895#msg30895 date=1209581123' Alıntı:
case ih ne anlama geliyor salih (ih) enterin amplemine bi bak istersen

case-ih yeni modeller
ne caseye nede intere benziyor tamamen farklı

interle case birleşmeden önce ikiside işe yaramazdı

ona kalırsa McCORMİCK damgalı interlerde var bu durumda McCORMİCK işe yaramaz mı ???

CASE-İH STX serisi gibi bağımsız paletli(4 adet palet) başka traktör warmı piyasada
JOHN DEERE nin 8030T ve 9030T serileri war çift paletli
CAT-CHALLENGER in war çift paletli

Bence bizim kullandığımız,kullanacağımız traktörler üzerinde değerlendirme yapsak daha iyi olur.Şimdi kim çıkıp da türkiyede paletli trakötr alacak.Bugün için konuşuyorum,geleceği kimse bilemez.

ÇağRı link=topic=374.msg30947#msg30947 date=1209584149' Alıntı:
Bence bizim kullandığımız,kullanacağımız traktörler üzerinde değerlendirme yapsak daha iyi olur.Şimdi kim çıkıp da türkiyede paletli trakötr alacak.Bugün için konuşuyorum,geleceği kimse bilemez.

konu başlığına bi göz at
biz bu başlık hakkında yorum yapıyoruz

POYRAZLI SALİH link=topic=374.msg30984#msg30984 date=1209587758' Alıntı:
konu başlığına bi göz at
biz bu başlık hakkında yorum yapıyoruz
Sen bu başlığa bağlı kaldığını mı sanıyorsun,ayrıca avrupa birincisi hakkında yorum yapabilirsin.60 hplik avrupa birincisi vardır,90 hplik vardır,150 hplik vardır.150likteki teknolojiyi 90lıkta arasan yanlış olur.Kullanmadığımız bilmediğimiz traktörler hakkında yorum yapmaktansa,kullandığımız,elimizin uzandığı inceleyebileceğimiz traktörler hakkında yorum yapmayı tercih ederim.

ÇağRı link=topic=374.msg31021#msg31021 date=1209635986' Alıntı:
Sen bu başlığa bağlı kaldığını mı sanıyorsun,ayrıca avrupa birincisi hakkında yorum yapabilirsin.60 hplik avrupa birincisi vardır,90 hplik vardır,150 hplik vardır.150likteki teknolojiyi 90lıkta arasan yanlış olur.Kullanmadığımız bilmediğimiz traktörler hakkında yorum yapmaktansa,kullandığımız,elimizin uzandığı inceleyebileceğimiz traktörler hakkında yorum yapmayı tercih ederim.

biz teknoloji bakımından en iyi traktör hangisi die tartışıyoruz

attila abi bi soru sordu

atilla link=topic=374.msg23552#msg23552 date=1207156114' Alıntı:
aslında bir bilen varsa , teknolojik gelişme , ve şu anda ki teknolojik kapasitesi olarak dünyada ilk 3 sırayı paylaşan , traktörler konusunda bilgi verecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim...saygılar, sevgiler

bende cavap werdim konu uzadı gitti
eğer ülkemizdeki traktörler hakkında yorum yapsak new holland ve massey fergusondan ilerisine geçemeyiz ben bu güne kadar değil fendt john deereyi dahi tarlada görmedim