İŞTE AVRUPANIN TEKNOLOJİ BİRNCİSİ

EWT ARKADAŞLAR EXPLORER 3 AVRUPA TEKNOLOJİ BİRİNCİ SEÇİLDİ BU BİLGİYİ SAHSUVAROGLU GRUBUNUN YETKİLİRİNDEN ALDİM
TRACTOR TAMAMEN ELEKTRONIKK VE MARTA PİYASAYA ÇİKACAK VE İLK BİZİM GALERİYE GETİRECEGİZZ İŞLH...
İŞTE EXPLORER 3 80 LİK VE 100 LUK
...

...

...

...

Ynt: İŞTE AVRUPANIN TEKNOLOJİ BİRNCİSİ

güzel resimler ama bana pek elektronikmiş gibi gelmedi vites kolları falan
elektronik denince ilk akla gelen genelde viteslerdir
vitesleri düğmeli değilse buna elektronik denmez
burda sana yalan sölüyorsun die bişey demiyorum yanlış anlama *-lpğ*0

POYRAZLI SALİH link=topic=374.msg1920#msg1920 date=1197844314' Alıntı:
güzel resimler ama bana pek elektronikmiş gibi gelmedi vites kolları falan
elektronik denince ilk akla gelen genelde viteslerdir
vitesleri düğmeli değilse buna elektronik denmez
burda sana yalan sölüyorsun die bişey demiyorum yanlış anlama *-lpğ*0
WALA BENDE BİLMİYORUM ELEKTİNIK BEYNI FELAN OLMASI LAZIM ONU NİÇİN DEDİM AMA DAHA GELMEDİ BEN BU KONUDAKİ BİLDİKLERİMİ YAZDIMM AMA TEKNOLOJİ BİRİNCİSİ SEÇİLDİHİ DOGRU
MARTA GELSİN DETAYLARLA BİRLİKTE RESİMLERİ DE EKLERİMM OZMAN BELLİ OLURR HEMEN KESTRİP ATMAYINN YANİİ

Σų§ŧ@ƒ-ą Eskişehiri link=topic=374.msg1918#msg1918 date=1197844056' Alıntı:
Güzel resimler Hasan. Geçen T7000 serisinine bindim, o bile bana dehşet teknolojik geldi, bu en teknolojik seçildiyse düşünemiyorum artık gerisini...
O T 7000 SERİSİ SEN GİTTE SAME İRON BARLARA BİN OZAMAN AGZİN AÇİK KALİRR YANI BU KONUDA BİLDİGİM BUKADAR SENDE ÇİKAR 96 HP MOTORUNU KARŞİLASTİRAAKK FARKI OZMAN ANLARSINN BEGENDİYSENİZ NE MUTLU BANA YANİ YANLİŞ ANLAMAYIN ARKADAŞLAR BİZDE BURDA MOTORU TANITMAYA ÇALİŞİYOZZZ... güç-*-*

: İŞTE AVRUPANIN TEKNOLOJİ BİRNCİSİ

fazla teknoloji fazla arıza demektir bunu da unutmayalım en önemlisi teknoloji olsaydı yoksa her yer fendten dutzdan geçilmezdi

ya o arıza cıkarır bu arıza cıkarır neyi kulanıcaksınız ozaman yanlış anlamayın ama enter kullanın ozaman nediyeyim artık
bütün her traktörde olur bitekim arızalar olmazsa tamirciler neyiyecek bide bu var
uyrra*-*-

ben bızım burdakı bayıde ıron 165. e bındım asıl teklonojı onda cok super acayıp bıseydı ode 1000 kglık agırlıgı vardı bunun gıbı deıldı ama gostergelerı bunun gosytergeler aynı mersedes e benzemıs bnıde ıcıne kırmızı cok yakısmıs ama dısıda ırenc olmus yaw aslında elektronıkte cok arıza verıyo cagrı gılınde deutz k100 varmıstı super motor ben yenısınıde gordu emsalsız bısı ama elektronıkten bı arza vermıs yolda gıderkene kendı kendıne ıstop edıomus yanı sahsuvaroglu pasıf bı fırma deıl ılerde bunlarında alt yapısını geıstırecegını dyusunuyorum(servıs parca vb)

salih link=topic=374.msg6839#msg6839 date=1201815258' Alıntı:
ben bızım burdakı bayıde ıron 165. e bındım asıl teklonojı onda cok super acayıp bıseydı ode 1000 kglık agırlıgı vardı bunun gıbı deıldı ama gostergelerı bunun gosytergeler aynı mersedes e benzemıs bnıde ıcıne kırmızı cok yakısmıs ama dısıda ırenc olmus yaw aslında elektronıkte cok arıza verıyo cagrı gılınde deutz k100 varmıstı super motor ben yenısınıde gordu emsalsız bısı ama elektronıkten bı arza vermıs yolda gıderkene kendı kendıne ıstop edıomus yanı sahsuvaroglu pasıf bı fırma deıl ılerde bunlarında alt yapısını geıstırecegını dyusunuyorum(servıs parca vb)
bende katılıyorum ama bugün alınmaz gelecekte servis ağı genişledikçe satışlara da yansıyacaktır zaten

güzel resimlerde bende pek teknolojik bişi görmedim.... Ama ibresi güzel olmuş..:D Viteslerde hi-lo kademe yok galiba... Bu olmayınca otomatikte olmaz zaten... En alt sınıfın en teknolojiğiyse bilemem ibrelerinden filan seçilmiş olabilir belki... Hehe bunun segmenti bizim ülkemizdeki tümosan massey erkunt ayarında kanımca onlara göre tabi teknolojik gözüküyor....

hehheeeehh same avrupa teknoloji birincisi ise
FENT kaçıncı çook merak ediyorumm konu açarken biraz düşünmek lazımm!