işte yeni UZEL ler...

Ynt: işte yeni UZEL ler...

bence hiç güzel degiller motorlarda hiç degişiklik yok diger firmalar motorlarını geliştirirken uzel kopyala yapıştır yapıyor gold serisinin kabinleri cok demode 2010 yılına uyacak teknoloji yok sıtandar elift uygulaması diyor turk fiat 15sene once cıkardı hermodeline heybetli görünüm yazmış neresi heybetli 10 üzerinden -10

ceksparow-1986 link=topic=33742.msg299513#msg299513 date=1286303829' Alıntı:
bence hiç güzel degiller motorlarda hiç degişiklik yok diger firmalar motorlarını geliştirirken uzel kopyala yapıştır yapıyor gold serisinin kabinleri cok demode 2010 yılına uyacak teknoloji yok sıtandar elift uygulaması diyor turk fiat 15sene once cıkardı hermodeline heybetli görünüm yazmış neresi heybetli 10 üzerinden -10
kardes sen ne model traktor kullanıyosun ben 1 yıl once 266 gold aldım super trktor deişim yok cunku bu tip karizmanın uzerine tip yok

tip hadi neyse gözümüzün yıllardır çok alışık olduğu modeller. ama acaba nasıldır üretimleri . bi hata vs, bi şey oldu mu alan var mı uzelleri . sonuçta adamlar öyle bişey ki küllerinden doğdu. bi problem olduğunda mallarının arkasında durabilcekler mi. servis sıkıntısı olur mu. parçaları veya döküm kalitesi massey ferguson kadar iyi mi. öncelikle bunlar önemli

arkadaşlar batırmaya çalışılsa batırılamayacak bi fabrikayı batırdılar ve tekrar piyasaya döndüler. bu insanlardan çok fazla bi yenilik beklemek yanlış olur kalitesine gelince daha önce ki yaptıkları işe devam ediyolar bence hint yapımı 240 tan daha iyidir uzel 240.

senol_84 link=topic=33742.msg313133#msg313133 date=1291837697' Alıntı:
başkent ler çıktı bi de . aynı massey ferguson tipi. onlar nasıldır. ama görünüşleri falan bi tuhaf geldi bana . her yanı toplama gibi .
kardeş her ne kadar bir başka markaya benziyor olsada kalite gizlide saklıdır. görünüş her zaman doğruyu ifade etmez. iyi süsleyememişlerde ondandır. ama dökümü ne kadar iyi parçası ne kadar sağlam satış sonrası desteği ne kadar geniş ve hızlı onlara bakmak lazım...

:) yeni uzeller mf ler den daa kalite gibi geldi bana özellikle uzelin 240 ve mf 240 uzel 266 g mf 268 i inceleyenler veya da uzel phantomlar mf 2600 serisinden çok daa kalite

senol_84 link=topic=33742.msg313126#msg313126 date=1291836717' Alıntı:
tip hadi neyse gözümüzün yıllardır çok alışık olduğu modeller. ama acaba nasıldır üretimleri . bi hata vs, bi şey oldu mu alan var mı uzelleri . sonuçta adamlar öyle bişey ki küllerinden doğdu. bi problem olduğunda mallarının arkasında durabilcekler mi. servis sıkıntısı olur mu. parçaları veya döküm kalitesi massey ferguson kadar iyi mi. öncelikle bunlar önemli
bn aldım servısde sıkıntı yok aradın mı 1 saat ıcınde kapımda oluyor tek sorun fren korugu dıyolar galıba plastık bı conta patladı bnm baba acemı yayla yolunda yusek vıtesle dık rampaya vurdu gazda vermedı goca :D bnde remorkdaydım orda stop ettı orda patladı onun dısında dokumunu erkunt yapmıyo galıba kovanlarda erkunt ismı yazmıyor mazot deposu en onde mazot motor sıcagında etkılenmesın dıye radyatorun onunde 85 lıtre uzel 266 gold kullanıyorum ve 4lu 11 inc. erkunt 70 t ve nh 65-56 nh tt65 den cok daha iyi....

arkadaşlar tartışmaya gerek yok massey ferguson isimdi uzel üretiyodu masseyi bıraktı kendi ismiyle aynı fabrikada aynı traktörleri üretiyor türkiyede en çok tutulan massey şimdiki adıyla uzel yıllardan beri böyle ikinci eli ölmeyen her zaman para eden bir traktördür
bir örnek vereyim 2 sene önce 2008 model 3060 4*4 minimax aldım 34.000 verdim şimdi 42.000 veriyolar arkadaşta new holland TD 55 4*4 var oda 2008 model 45.000 aldı şimdi 38.000 veriyolar aradaki farka bak massey lerdeki firen nh yok kaç ton yük olursa olsun basınca duruyor

uzelözgür link=topic=33742.msg375206#msg375206 date=1302210734' Alıntı:
arkadaşlar tartışmaya gerek yok massey ferguson isimdi uzel üretiyodu masseyi bıraktı kendi ismiyle aynı fabrikada aynı traktörleri üretiyor türkiyede en çok tutulan massey şimdiki adıyla uzel yıllardan beri böyle ikinci eli ölmeyen her zaman para eden bir traktördür
bir örnek vereyim 2 sene önce 2008 model 3060 4*4 minimax aldım 34.000 verdim şimdi 42.000 veriyolar arkadaşta new holland TD 55 4*4 var oda 2008 model 45.000 aldı şimdi 38.000 veriyolar aradaki farka bak massey lerdeki firen nh yok kaç ton yük olursa olsun basınca duruyor
bayaa pirim yapmış ama birazda abarttın heralde şety*-*