BAŞAK 2073 TURBO

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: BAŞAK 2073 TURBO

8073 steyr kullandım ısrarla idda ediyorm tek çekerde sınıfının en iyisi.özellikle yakıt tutunma vitesler.dez avantajı hararete meyilli biraz hidrolik sistemi de sıfındaki bazı modellere göre 1 gömlek düşük olabilir.fotodaki motor başak yerli üretim biliyosn nedir ne diildir bi yorum yapamam çünkü kullunmadım.ama bana sorarsan balya ağırlıklı kullancaksan fiatın 70 veya 80 likleri uygun diye düşünüyorm sitede de görceksin balyacı arkadaşlar o modelleri sölerler.başak sıcak havalarda saman bağlarken biraz zorlanır gibime geliyo tabiki benim düşüncem bu sen bi araştır genede.

bende steyr 8053 var 90 model çok memnunum 2.bir traktöre ihtiyaç var balya makinasıda alacağız. bunu için 4 çeker traktör almayı duşunuyorum.Afyonda 2007 var 4*4 çok hoşuma gitti 29.000 liraya. Ağırlıklı olarak yonca balyası yapacağım ama yinede yıllık 10.000 falan saman balyası yaparım. Steyr yada başak balya için hangi modelleri tavsiye edersiniz 30000 liraya kadar duşunuyorum. :S :S :S

başak 2073 sh kullanıcısıyım. balya yapıcaksan kesinlikle tercih edilmiycek bi traktördür. dilinden anlaman gerek narindir. hararetine zorlanmasına çok dikkat ediceksin. hassastır. ama kullanışlıdır.

vites yakış çekiş olarak yaptığım işe göre benim için tatmin edicidir

aksoylar link=topic=33901.msg302074#msg302074 date=1287330051' Alıntı:
birde 70-56 azmı yakıyor?:D ilk defa duydum
Valla bizde diğer makinelere gore oyle ayrıca o kadar gulunc birsey değil arkadas soylemis onun yaptığı işi yapacak makina var mı acaba?
2.el durumuna bakın 70-56s 1 tane satılıksa 10tane basak satılıktır ayrıca fiatını satan arıyor.Koylunun can dostu o makina çunku cok kullanıslı ve kolay kolay hararet yapmaz. ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...