YAMALAR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

arkadaşlar size iki sorum olucak
1)nh saman mak. yamasını indirdim sizin dediğiniz gibi kaydettim ama traktör gözükmüyo beyaz gözüküyo bindim sürerken 1.vitesten yukarı çıkmıyo
2)bu simtractorun sitesinden yamaları yükleyemiyorum download bölümüne tıklıyorum ama olmuyo
yardımcı olan herkese şimdiden tşk ok*0*-

: YAMALAR

1. şeyi bilemem ben yaptım tamamen düzgün bi şekilde çalışıyorum üzgünüm ama yüklemede bir hata olmuş olabilir.
2)Öncelikle üye olman gerekiyor ama yüklemek istediğin yamaları sadece marka olarak olarak söylersen yamalar bölümünde yardımcı olan arkadaşlar var.Sadece nh-jd gibi veya özel isteğin varsa hangi bölümde yer aldığını sayfa sayısı gibi bilgileri ver.Onlar yardımcı olur

Ynt: YAMALAR

kardes benim bir sorun var size zahmet olmassa ya kardes ben moturu seciyorum ciftligin dısında bir yer var orda motur duruyo yanına gidiyorum (ü) ye basiyorum moturun ustune tırmanyo yardımcı olablirmisinizzz

Ynt: YAMALAR

çağrı kardeşim ve diğer üyeler ben o saman mak ı indirdim çok kötü oldu oyun tmmem gidiyo
bide beyazsa yeniden yükle bendede öleydi bi da yükledim olmadı saman makinesine çok ihtiyacım var ama napalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...