Agrar simulator

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Agrar simulator Sitemizde

arkadaşlar bunun oyunun içinden grafiklerini yükseltince aynı gerçek oluyoda bende ineklerin ve traktör olsun bicerdöver olsun hiç bir ses çıkmıyo sade ce icon sesi ve müzük sesi var birde taral sürülmüyor bu nlarala

ben oyunu çalıştırdım çok az bi donukluk var ama idare eder.Ama alddığım ekipmanlrla tarlaya gittiğimde süremiyorum bilen warsa sölesin

arkadaşlar oyunu dün gece her şekilde denedim gerek 2 aylık dx11 laptobumda gerek masaüstü pcmde.Fakat oyundaki kasma sorunu çözülücek gibi değil.ne verilen patch nede sistem bunu sağlayamıyor.oyuna gelince değil lsye rakip çıkacak bütün lslere sol çeker düşüncesindeyim yaw bi tarım simülasyonundan dahada sadeleştirmek gerekirse şu lsden tek istediğimiz çok basit şeyler işte yerde lastik izi çıkması traktörün gerçek gibi tepki vermesi bunu bu oyunda görebiliyoruz hatta mükemmel olmuş ön aksın tepkileri bile arkadaki sabit aksla farklı yani birebir olmuş.. fakat bu kasma sorunu olmadan bu oyun ne yazıkki oynanmaz arkadaşlar..

Oyun mükemmel bende hiç kasma problemi yok ayarlar sonuna kadar açık. Sistemim imzamda yazıyor (Bende hiç etkin virüs programı ve güvenlik duvarı yok LS 2009 oynarken kasmasına sebep oluyordu devre dışı bırakmıştım bi deneyin. Ekran kartlarınızı da güncelleyin.)

amele400 link=topic=35280.msg300353#msg300353 date=1286699449' Alıntı:
Oyun mükemmel bende hiç kasma problemi yok ayarlar sonuna kadar açık. Sistemim imzamda yazıyor (Bende hiç etkin virüs programı ve güvenlik duvarı yok LS 2009 oynarken kasmasına sebep oluyordu devre dışı bırakmıştım bi deneyin. Ekran kartlarınızı da güncelleyin.)
ARKADAŞIM SEN TARLAYA GİDİNCE EKİP BİÇEBİLİYONMU BENDE HİÇBİR ALET TARLADA İŞ YAPMIYO

çiftçi58 link=topic=35280.msg300355#msg300355 date=1286700566' Alıntı:
ARKADAŞIM SEN TARLAYA GİDİNCE EKİP BİÇEBİLİYONMU BENDE HİÇBİR ALET TARLADA İŞ YAPMIYO

arkadaş aynen sana katılıyorum bunda ekipmanlar hakkaten iş yapmıyor galiba gidiyon indiriyon hiçbişey olmuyor gittim youtubeden gameplayları izledim 1 tane adam tırmık gibi bişey taktı heh dedim bişiy olucak ondada hiçbişey olmuyor :S acaba oyunda bişeymi var yok yani oyunun kanında var heralde :D

Bu oyun Ls ' den daha kaliteli gibi duruyor.kasma problemini hallediceklerdir.Az önce 2. yamada çıktı.Her yamada birşeyleri düzeltiyolar.

pact ne işe yaramıyo benım bilgisayarın 2 gb ekran kartı 4 gb işlemci 2.8 hız olmasına ragmen tüm grafik programlarını uçuran bilgisayar şimdi cort yani çalıştiramıyo bende bilgisayara tvt 195 takıp çekmeyi düşünüyorum:)

concofil link=topic=35280.msg300395#msg300395 date=1286712455' Alıntı:
Mazot nasıl alınıyo bilen varmı?

mesela pulluğu tarlaya götürüp e tışuna basamanız derekiyor.diğerlerindede e tuşuna basınca work yazıyor.o şekilde kullanıma hazır oluyor alet.

arkadaşlar tarla sürülüyor ama toprağın rengi pek değişmiyor öncelikle pullukla sürmeniz gerekiyor. tarlaya girin j ile hidroliği indirim sürün ve biraz zabredin toprak renginin çok az renk değiştirdiğini göreceksiniz.. tarlayı sürerken ekranın sağ tarafında yüzdelik olarak ne kadar kısın sürüldüğü gösteriyor..ama kasılmalardan dolayı daha fazla dayanamadım kapatmak zorunda kaldım. oyunu detay kısmını azaltarak bir miktar daha kasmadan oynaya biliyorsunuz oyunu ama ilk görüntü kalitesinden sonra pek bi zevk vermiyo ama kasılma durumuda kalmıyo diyebilirim....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...