Agrar simulator

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ynt: Agrar simulator Sitemizde

mythburax link=topic=35280.msg300349#msg300349 date=1286697290' Alıntı:
arkadaşlar oyunu dün gece her şekilde denedim gerek 2 aylık dx11 laptobumda gerek masaüstü pcmde.Fakat oyundaki kasma sorunu çözülücek gibi değil.ne verilen patch nede sistem bunu sağlayamıyor.oyuna gelince değil lsye rakip çıkacak bütün lslere sol çeker düşüncesindeyim yaw bi tarım simülasyonundan dahada sadeleştirmek gerekirse şu lsden tek istediğimiz çok basit şeyler işte yerde lastik izi çıkması traktörün gerçek gibi tepki vermesi bunu bu oyunda görebiliyoruz hatta mükemmel olmuş ön aksın tepkileri bile arkadaki sabit aksla farklı yani birebir olmuş.. fakat bu kasma sorunu olmadan bu oyun ne yazıkki oynanmaz arkadaşlar..

Aynen katılıyorum hele oyundaki reel değerler muhteşem olmuş. Yeni arazi alımları,araç ve ekipmanlara hasar verildiğinde tamir bedelleri ne bileyim ürünün daha sağlıklı ve kısa sürede alınabilmesi yada birinci sınıf olması için yapılan upgrade gibi özellikler..... sanırım ls-2011 ' gölgede bırakacak..

arkadaşlar ben yeni laptop aldım sitemi nvida 310 1 gb ekrn kartı var 4gb ram var intel core i5 m460 2.53 orjinal windows 7 var en düşük seviyeye aldımı bile kasıyor anlamdım patcı da yükledem aynı youtube de izledim adamlar en yükesek derecede oynıyorlar hiç kasmıyor

baddal555 link=topic=35280.msg300517#msg300517 date=1286739483' Alıntı:
arkadaşlar ben yeni laptop aldım sitemi nvida 310 1 gb ekrn kartı var 4gb ram var intel core i5 m460 2.53 orjinal windows 7 var en düşük seviyeye aldımı bile kasıyor anlamdım patcı da yükledem aynı youtube de izledim adamlar en yükesek derecede oynıyorlar hiç kasmıyor

bende bununla karşı karşıyayım..herkez bu sorunla karşı karşıya.. dediğimiz gibi oyunun kronik bir sorunu olduğu düşüncesindeyiz.sanırım adam gibi bir pathcla yada yeni bir sürümle düzelicek..

2. PATCH çıkmış indirdim kurdum önceden oyuna giremiyordum açılırken crash hatası veriyodu şimdi giriyorum ve çok rahat bi şekilde en yüksek çözünürlükte oynuyorum fakat tarla sürmeyi bende beceremedim :(
arkadaşlar tarla sürmeyi öğrendim sonunda pulluğu e veya r tuşu ile sağa sola çektikten sonra j tuşu ile indiriyoruz ondan sonra tarla sürülebiliyor ve gayet başarılı buldım ls den kat kat iyi şimdilik tek problemim seste sesler çıkmıyo benim oyunda

Oyunu bende bugün indirdim, denedim. Paylaşım yapan arkadaşa teşekkür ediyorum. Daha önce LS ' den daha iyi bir oyun yapılamayacağı kanaatindeydim ama bu fikrim tamamen değişti. İsteyince oluyormuş, hatta bu oyun bence rekabeti artıracaktır. LS ' nin pabuçunu dama atacak özellikte ve güzellikte ama büyük çaplı sorunları olduğu kesin. Birde LS kadar yama ve mod ağı da geniş olursa o zaman tadından yenmez. Kasma problemi bende olmadı desem doğrudur, full çözünürlükte çok az bi kasma vardı ama oynanabiliyordu. Menüler ve işlevselliği çok hoşuma gitti, gerçekten gelecek vaad ediyor. Özellikle binaları ve özellikleri upgrade yapabilme oyuna resmen çağ atlatmış. Hayvan seçenekleri bir o kadar çok, hele ki traktör hendeklerden geçerken aksların gösterdiği tepki müthiş. İnşallah patchlerin devamı gelir de sorunsuz oynama fırsatımız olur.

yeni pach dosyalarını şimdi indiriyorum oyunu çözdüm gibi birşey pulluk çekerken toprak yapısı eğer tarla çamursa cok az değişiyor gözlerim şaşı oldu :) izleri takip ederekn en düşük çözünürlükten bi derece arttırarak oynadım we kasma yok gibi birşey sadece 1. pach yüklüydü tek sorunum oynun kayıd edilememesiydi inş bu 2. ve 3. pachler kayıt sorururnu çözmüştür eğer ekme makinasıyla ekim yapamıyorsanız esc basın sonra orda silo yerine geçin ve silonun birine tıklayın orda buğday filan var ordan alın biraz ve ekme makinası taktığınızda karşınıza gelen boş ekranda toğum olduğunu göreceksiniz tamamen deneme yoluyla buldum ilacın nerden alındığını bulan yazabilirmi ?

HOLİGAN link=topic=35280.msg300769#msg300769 date=1286874643' Alıntı:
arkadaşLar MazoT nasıL ALınıyoR Plase

bb8f72f8.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...