ÜNLÜ PULLUK ARANIZDA...

Ynt: ÜNLÜ PULLUK ARANIZDA...

ÜNLÜ PULLUK link=topic=35413.msg301691#msg301691 date=1287237146' Alıntı:
Selamlar,
Elazığda yeni bir bayimiz bulunmaktadır. Size severek yardımcı olacaklardır.
Ürünlerimizden memnun kalacağınızı dusunuyoruz.
İlgiliniz icin tesekkurler.
Adres: San. Sitesi 5. Blok No: 23-25
Sn. Raif Çağlayan Tel: (0424) 2241619
teşekkur ederim ilginiz için.. biz 6 ay önce aldık 4lü14inç pulluk ama sanayi sitesinde karşılaşmadık hatta sorduk ünlü bayisi yok mu burda onlarıda bi görelim ama kimse bilmiyordu.. sanırım raif çağlayan ' ın dükkanı 'çağlayan damper' olması lazım..
artık öneririz çevremizdeki yeni pulluk ihtiyacı olanlara.. yeni bir kazayagı almayı düşünüyoruz yakın zaman da, umarım kazayagı ve külivatör modelleriniz vardır orda..
bunu öğrenmem iyi oldu ben halen olmadıgını sanıyordum elazıgda baya geç kalınmış bi bayilik.. raif bey özeliklere servislere duyurursa ünlü pulluk sattıgını eminim baya ilgi görecektir..

ÇağRı link=topic=35413.msg301521#msg301521 date=1287154940' Alıntı:
Biz de 4lü 11 takıyoruz ama alpler bizim pulluğumuz,sizin arazinizden daha dalgalı nail abinin fotolardan gördüğüm kadarıyla çok farklı değilse yerlerinizin eğimi nail abiyle.Bence ideal olabilir.Fikir olsun diye yazıyım dedim...
bizim tarlalarımız düz ovadır ama biraz serttir toprağımız ama bizde 11 numarayı çeker diye tahmin ediyoruzda yanlız iki arkadaş ortak alacağız onun traktör mf 165 ispanyol acaba o çekermi çekmezmi diye tereddüt ediyoruz.

Merhabalar,
Sizin de belirttiğiniz gibi çeşitli sert topraklarda zaman zaman batma sorunu ile karşılaştık. Yaklaşık 6 ay önce parçalı bıçak uç demirinin kavisini revize ettik. Bununla birlikte batma problemini çözümledik. Eğer bıçaklarınız çok fazla aşınmamışsa söküp bize yollamanız halinde aynı işlemi sizin bıçaklarınıza da uygulayabiliriz.
İlginiz için tesekkurler

rençberçiftci link=topic=35413.msg301528#msg301528 date=1287155814' Alıntı:
Öncelikle hoş geldiniz size bir sorum olacak bende 4 lü 11 li kulak üstü devirme parçalı pulluk aldım sert yerlerde batma sorunu var burunlar iki parça olmasından olabilirmi tek parça burun taksam uyarmı faydası olurmu? saygılar.

Merhabalar,
4 Soklu 11 numara pullugumuz sizlerin mf 265 ve mf 165 ispanyol marka traktörlerinize uygundur.
İlginiz için tesekkur ederiz.
Ahmet BÜYÜKŞAHİN

keykubat link=topic=35413.msg302179#msg302179 date=1287383189' Alıntı:
bizim tarlalarımız düz ovadır ama biraz serttir toprağımız ama bizde 11 numarayı çeker diye tahmin ediyoruzda yanlız iki arkadaş ortak alacağız onun traktör mf 165 ispanyol acaba o çekermi çekmezmi diye tereddüt ediyoruz.

ÜNLÜ PULLUK link=topic=35413.msg301485#msg301485 date=1287144045' Alıntı:
Ünlü pulluk olarak 2010 yılında AR-GE konusuna büyük önem gösterdik. Bu çerçevede birçok kalıp ve aparatımızı yeniledik, yeni dizaynlar yaptık. En son yenilediğimiz kalıplarımız 'kulak' kalıplarımızdı. Son yaptığımız kulaklar kullanıcılar tarafından gerçekten de büyük beğeni kazandı. Daha önce de söylediğimiz gibi müşteri memnuniyeti için sürekli iyileşme hedefindeyiz. Yeni model kulak fotoğraflarını en kısa zamanda foruma ekleyeceğiz.

Merhabalar,
Yeni model kulaklarımızdan bazıları
9 numara kulak http://img708.imageshack.us/i/9noma.jpg/
16 numara kulak http://img64.imageshack.us/i/16no1o.jpg/
İlginiz icin tesekkurler

ÜNLÜ PULLUK link=topic=35413.msg301485#msg301485 date=1287144045' Alıntı:
Ünlü pulluk olarak 2010 yılında AR-GE konusuna büyük önem gösterdik. Bu çerçevede birçok kalıp ve aparatımızı yeniledik, yeni dizaynlar yaptık. En son yenilediğimiz kalıplarımız 'kulak' kalıplarımızdı. Son yaptığımız kulaklar kullanıcılar tarafından gerçekten de büyük beğeni kazandı. Daha önce de söylediğimiz gibi müşteri memnuniyeti için sürekli iyileşme hedefindeyiz. Yeni model kulak fotoğraflarını en kısa zamanda foruma ekleyeceğiz.

zirai donatım kurumunun yıllar önce once getirdiği avusturya rau patentli 3lü 14 numara ve ünlü 3lü12 numara döner pulluk kullanıyorum rau puluğum hardox çelik kullakları bile toprak tutmuyor tam deviriyor ünlüdende gayet memnunum çalışmalarınızda başarılar dilerim çok iyi bir yoldasınız bolu ovası rekabete açık alpler bizde çok tutuluyor arasıra deneme yapında vatandaş kaliteyi anlasın bekleriz

sayın ünlü pulluk size teknik olarak sorum olacak..
traktörü 4lü 14inç pulluk mu daha cok zorlar yoksa 5li 12inç mi .. 12inç pulluk 10cm daha fazla yer göturuyor ve daha uzun ama 14inç inde kullakları daha buyuk daha iyi deviriyor topragı...

Merhabalar,
12 numara kulaklarımızda yeni tasarımımızla toprağı gayet iyi deviriyor. 5 soklu 12 numara pulluk, 4 soklu 14 numara pulluga oranla 10 cm daha fazla yer goturuyor. Traktörü zorlaması bakımından 4 soklu 14 numara pulluk traktörü daha az zorlayacaktır. Tarlaya yolda giderkende 4 soklu 14 numara pullugu traktör 5 soklu 12 numaraya nazaran daha rahat tasıyacaktır.
İlginiz için tesekkurler,
Saygılar

ceya023 link=topic=35413.msg302499#msg302499 date=1287475267' Alıntı:
sayın ünlü pulluk size teknik olarak sorum olacak..
traktörü 4lü 14inç pulluk mu daha cok zorlar yoksa 5li 12inç mi .. 12inç pulluk 10cm daha fazla yer göturuyor ve daha uzun ama 14inç inde kullakları daha buyuk daha iyi deviriyor topragı...

Kulak İnç İş İş Gövde Şase Gerekli
Sayısı Genişliği Derinliği Arası Yüksekliği Güç
(ad) (cm) (cm) (cm) (cm) (hp)
4 12 122 25-35 70 68 55-

inç Şasi Yük. Gövde Aras İş Genişliği İş Derinliği Ağırlık gerekli güç
4-12 67 76 120 26 500 70-85

x iki markanın sitesinden alıntıdır benim dikkatimi çeken gerekli beyğir güçleri neden farklı acaba ölçümleri toprak yapısına göre yapsalar iki firmada aynı bölgede

Merhabalar,
Beygir gücünden ziyade toprak koşulları cok önemlidir. Örneğin orta sertlikte bir arazide cok rahat çalışabilen bir pulluk, çok sert zeminde traktörü aşırı şekilde zorlama eğilimi gösterebilir.

keykubat link=topic=35413.msg302526#msg302526 date=1287485724' Alıntı:
Kulak İnç İş İş Gövde Şase Gerekli
Sayısı Genişliği Derinliği Arası Yüksekliği Güç
(ad) (cm) (cm) (cm) (cm) (hp)
4 12 122 25-35 70 68 55-

inç Şasi Yük. Gövde Aras İş Genişliği İş Derinliği Ağırlık gerekli güç
4-12 67 76 120 26 500 70-85

x iki markanın sitesinden alıntıdır benim dikkatimi çeken gerekli beyğir güçleri neden farklı acaba ölçümleri toprak yapısına göre yapsalar iki firmada aynı bölgede

Sayın yetkili şarkikarağaçtaki eşrefoğlu ticarete siz, yeni revize ettiğiniz burunlardan 4 adet gönderseniz yağmur arkasından hemen nadaslara başlamak istiyorum, zaman kaybı olmaması bakımından ne dersiniz.