Agrar simulator yeni yamalar ile nihayet düzeldi.

Ynt: Agrar simulator yeni yamalar ile nihayet düzeldi.

JOSEPH link=topic=36866.msg314770#msg314770 date=1292253786' Alıntı:
Arkadaslar yaw bn bu oyunu nerde bulabılırım cd satan yerlerde olurmu gecen farming simulatoru sordum yok dedı adam

Burada mevcut arkadaşım.. Kırmızı yazı ile belirtilen link oyun link'i aşağıda mavi yazı ile belirtilen ise yamasıdır.

http://www.trakkulup.net/genel-514/agrar-simulator-sitemizde/

HOLİGAN link=topic=36866.msg314754#msg314754 date=1292253373' Alıntı:
iki Kişi Landanmı giriyosunuz yoksa YEdek traktörmü çalıştırıyosun KArdeş

Eleman ve Traktör satın alıp işe gönderebiliyorsunuz..ayrıca hasat yaptıkça traktör,işçi yada ekipman alım listesi çoğalmaktadır.Multiplayer değil yani single playerdir.

oyunun duzeldıgı yok bu yamayla daha cok yama yapmaları lazım ben oynuorum uzun zamandır oyunu kaydedıorum remortlar kayboluyo artı horoz seslerı gelıo ortalıkta horoz yok tam tesekkurlu bı yama yapmasalar farmıng gecer

arkadaşlar multiplayer olayı tamamdır.. hamachi ile bağlantı kurabiliyoruz ve problemsiz çalışıyor bilginize.. denenmiştir....

ayarlamaları ve bağlantı anlatımını isteyen arkadaşlara özelden anlatabilirim..

pontiacsj link=topic=36866.msg319283#msg319283 date=1293606037' Alıntı:
arkadaşlar multiplayer olayı tamamdır.. hamachi ile bağlantı kurabiliyoruz ve problemsiz çalışıyor bilginize.. denenmiştir....

ayarlamaları ve bağlantı anlatımını isteyen arkadaşlara özelden anlatabilirim..
agrar da multi olayını bi anlatsana bide şifreleri mümkünmü

fatih381985 link=topic=36866.msg361605#msg361605 date=1300355666' Alıntı:
agrar da multi olayını bi anlatsana bide şifreleri mümkünmü
HAMACHİYE GEREK YO PC ÖZELLİKLERİNEDE BEN 3 İŞLETİM SİSTEMİNDE FULL+FULL+KASMADAN 20 TARLA 15 TRAKTOR 3 FARKLI TİP BİÇER(FANTAZİ İŞTE) 5-6 ÇALIŞAN TOPLAMDA 1000 ÜZERİNDE HAYVAN 3 EVLE OYNADIM OYNUYORUM HA MULTİYE GELİNCE HAMACHİ MİDİR NEDİR O BOŞ İŞ KENDİ MULTİSİ DAHA İYİ AMA FAZLA SERVER YOK BEN 19-00 SAATLERİ ARASI ACIYOM ADI:TURKEYESERVER

Kardeş Bende Kaydediyorum Oyunu Save Dosyasının Olduğu Belgerim MyGamesde Görünüyo Ama Oyunu Açıp Load Game Diyince Boş Görünüyor Oyun Çok Güzel Hiç Kasmadı Bende Daha Karşılaşmadım Ama Save Diyorum Boş Gözüküyor Hep Baştan Başlıyorum O Yüzden Oynamıyorum......