pulukta marka ünlümü alplermi?

Ynt: pulukta marka ünlümü alplermi?

valla ben alpler kullanıyorum,hiç memnun deyilim ünlülerin daha iyi olduğunu söylüyorlar hem ünlü pullukların kurumu alplerden daha iyi gibi geliyor, ünlüler alplerden biraz daha fazla yer alıyormuş diyorlar ,ayrıca ünlünün tablaları fazla toprak tutumuyor benim izlenimlerim bunlar.

bizim buralarda alpleri çok tutuyorlar ünlü vardı birkaç tane ben iki tanesini gördüm ve kıyasladım alplerin demirleri az daha kalın ama büyük modellerini bilmiyorum benim gördüklerim 10 ve 11 numarydı hangisini alacağıma karar veremiyorum 14 lü 4 lü alacağım ama :S

valla sen bilin kardeşim doğrudur alplerin demirleri biraz daha kalın hatta apler sert topraklar için biraz avantajlı çünkü alpler biraz daha dik gibi ama ünlünün motoru zorlamadığını söylüyorlar bizim yakınımızdaki köyün tamamı ünlü kullanıyor ordaki arkadaşlar böyle diyor yinede karar senin ...

• Beğen
Tepkiler: ylcnkayaa

bende 4 lü 10 numara var 418 kg ama alpler vardı 4 lü 10 no 450 kg etiketlerinde böyle yazıyo geçen sene 2000 tl ye aldım alplere 2450 tl fiyat çektiler ikiside bence iyi pulluk ama alpler biraz daha iyi oldugu kanısındayım ünlü kurak toprakta kolay kolay batmıyor alpler biraz daha agır oldugu için daha iyi batıyor birde ünlünün tablaları çok çamur tutuyor alplere tutmuyor diyorlar ama şu bir gerçek ikiside yurt dışına gönderiliyor demekki ikiside iyi

harun oluk link=topic=37774.msg321537#msg321537 date=1294389139' Alıntı:
valla sen bilin kardeşim doğrudur alplerin demirleri biraz daha kalın hatta apler sert topraklar için biraz avantajlı çünkü alpler biraz daha dik gibi ama ünlünün motoru zorlamadığını söylüyorlar bizim yakınımızdaki köyün tamamı ünlü kullanıyor ordaki arkadaşlar böyle diyor yinede karar senin ...
gönlüm alplerden yana ama yorumlara göre karar vereceğim ben hep alpler kullandım memnundum ama alpler sanırım biraz pahalı ünlüde sattığı malzemenin arkasında duruyor denme şansı falan oluyor galiba öyle diyorlar

STEYR43 link=topic=37774.msg321540#msg321540 date=1294389707' Alıntı:
bende 4 lü 10 numara var 418 kg ama alpler vardı 4 lü 10 no 450 kg etiketlerinde böyle yazıyo geçen sene 2000 tl ye aldım alplere 2450 tl fiyat çektiler ikiside bence iyi pulluk ama alpler biraz daha iyi oldugu kanısındayım ünlü kurak toprakta kolay kolay batmıyor alpler biraz daha agır oldugu için daha iyi batıyor birde ünlünün tablaları çok çamur tutuyor alplere tutmuyor diyorlar ama şu bir gerçek ikiside yurt dışına gönderiliyor demekki ikiside iyi
alplerde tutuyor çamuru ünlüde eskiden ünlü pahalıydı şimdi alpler , yani ortada ünlüden bi memnuniyetsizlik mi var da fiyatlar aşağı çekildi. yada alpler mi pahalanadı

sizi bilmnem bizde tam tersi ben alplerin kurumunu sevmiyorum pulluğu diktiğin zaman ağzındaki pıçaklar traktorun arkasına düz bir şekilde bakmıyor haa bendeki 2010 model ama arkadaşlarda var 2006 falan onlar toprağı tam devirmiyor ama pulluğuda motora taktınmı dik bir vaziyette motora düz geliyor anlayamadım gitti valla...

bence alpler sağlamlık konusunda bence ünlüden katkat üstün ünlü yumuşak toprakta güzel tabaklarında kavis düşük olduğundan pamuk gibi attırıyor lakin alpler gibi ceviremiyor peki ağır toprak koşullarında ne diyor bizim pulluk motora dokunmuyor ceviremiyor ki motora dokunsun

Arkadaşlar 83 den beri bizimde traktörümüz var alpler kullanıyorduk hep geçen sene dayım ünlü aldı bizde baktık hoşumuza gitti toprağı daha güzel ceviriyor bizde aldık bu sene ve garantili 2 sene kırabiliyorsanız kırın diyo bayii arasında 40-50 kg gibi ağırlık farkı var ama bence traktörün rahat gitmesi ve kulanışlılık açısından ünlü alplerde kötü değil ama bence ünlü daha kullanışlı.

Alpler 1928 ' den beri Türk Ve Dünya Tarımının ve çiftçisinin hizmetinde... Türkiyede ilk traktör pulluğu imalatını ve 1984 ' de Türkiye ' de gine ilk döner kulaklı pulluğu imal eden Alpler ' den başkası değildir. Alpler Ziraat Aletleri imal edilen pulluk adedi olarak uzakara Türkiye birincisi ve gine adet olarak Dünya sıralamasında ikinci sırada. Alpler A.Ş. Türkiyenin en büyük Tarım Alet ve Makinaları İmalat Fabrikası... Seviliyor ki satılıyor, Satılıyor ki seviliyor... ALPLER A.Ş. Dünyada 55 Ülkeye Aktif ihracat yapıyor. 250 İmalat personeli ile hizmetinizde. Bu arada selam arkadaşlar ben döndüm. Soru ve önerileriniz için pazarlama@alpler.com.tr adresinden bana ulaşabilirsiniz. Ayrıca 0.533.440.35.77 nolu telefondan günün 25 saati ulaşabilirsiniz... Pulluklarımız hakkında olumlu ve olumsuz yorum yapan bütün arkadaşlara Alpler Ailesi Adına Teşekkürü Borç Bilirim...

mustafa güçlü alpler link=topic=37774.msg336834#msg336834 date=1297091641' Alıntı:
Alpler 1928 ' den beri Türk Ve Dünya Tarımının ve çiftçisinin hizmetinde... Türkiyede ilk traktör pulluğu imalatını ve 1984 ' de Türkiye ' de gine ilk döner kulaklı pulluğu imal eden Alpler ' den başkası değildir. Alpler Ziraat Aletleri imal edilen pulluk adedi olarak uzakara Türkiye birincisi ve gine adet olarak Dünya sıralamasında ikinci sırada. Alpler A.Ş. Türkiyenin en büyük Tarım Alet ve Makinaları İmalat Fabrikası... Seviliyor ki satılıyor, Satılıyor ki seviliyor... ALPLER A.Ş. Dünyada 55 Ülkeye Aktif ihracat yapıyor. 250 İmalat personeli ile hizmetinizde. Bu arada selam arkadaşlar ben döndüm. Soru ve önerileriniz için pazarlama@alpler.com.tr adresinden bana ulaşabilirsiniz. Ayrıca 0.533.440.35.77 nolu telefondan günün 25 saati ulaşabilirsiniz... Pulluklarımız hakkında olumlu ve olumsuz yorum yapan bütün arkadaşlara Alpler Ailesi Adına Teşekkürü Borç Bilirim...

Servisiniz ZAYIF. Bir türlü Aksaray`a gelip pulluğumuzun sorununu çözemediniz !!!

• Beğen
Tepkiler: Erol km