pulukta marka ünlümü alplermi?

Ynt: pulukta marka ünlümü alplermi?

YALNIZTÜRK_TR link=topic=37774.msg354126#msg354126 date=1299520474' Alıntı:
erkunt servet 80 lüx ve_ ünlü pulluk göktepe köyü bu video yu seyredin lütfen niyetim ünlüyü kötülemek değil hepsi az çok tutar toprağı abiler
teşekkürler video için aydınlattın bizleri sağol:acaba sende ünlüdenmi memnun değilsin bir kaç yerde inceleme fırstım oldu ünlü pullukları bana yapılış ve teknik olarak alplerden biraz daha iyi gibi geldi ayrıca kurumları alplerdende iyi gibi ama sen kullanıcısın sen daha iyi bilirsin videoda gördüğüm kadarıyla ünlü pulluğun traktor e takkılı iken orta kolun motora düz gözüküyor sürerkende orta kolun düz duruyor bende bu sorun oluyor orta kolum dışa doğru açılıyor vede toprağa iyi geçsin diye pulluğu diktiğim zaman pulluğun ağzındaki pıçakla traktore çapraz bakıyor benim sıkıntım bundan yani pılluk traköre düz bir şekilde durmuyor ben alpleri kötülemiyorum bizim burdada markadır alpler ünlüyü 5 6 senedir yaygın olarak görüyoruz bizlere biraz daha iyi gibi geliyor tabii herkesin kalite anlayışı farklıdır

arkadaşlar yeni cıkan Alpler pulluklarda ışıl işlem var yani bacakları daha cok kuvvetlendırdıler bız burda satarken bacaklara garantı verıyoruz dıger marka pullukları bılmem ama topragı devırme konusunda hıc bırı alplerı tutamaz bızede toprakı devırmesı lazım degılmı zaten

f_ati_h link=topic=37774.msg357521#msg357521 date=1299833983' Alıntı:
arkadaşlar yeni cıkan Alpler pulluklarda ışıl işlem var yani bacakları daha cok kuvvetlendırdıler bız burda satarken bacaklara garantı verıyoruz dıger marka pullukları bılmem ama topragı devırme konusunda hıc bırı alplerı tutamaz bızede toprakı devırmesı lazım degılmı zaten
bendede alplerin 4 lü 14 inç 2010 pulluğu var sürüm yaparken arka bacağı taşa takıldı bir az büküldü acaba garanti kapsamına girermi değiştirirlermi aldığım yere haber bıraktım ama

Daha yeni aldık alpler 4 lü 10 numara 65 46 nın arkasına bakalım 2 el ama güzel duruyor daha diri fiyatlardan haberiniz varmı?

s.a arkadaşlar. 2006 dan beri alpler 4 lü 14 kullanıyorum. sanmıyorumki şu forumda pulluğu benim kadar yıpratan bi arkadaş daha yoktur. 5-6 yıl boyunca 400 dönüm sel yatağında olan aşırı taşlı bi arazi de çalıştık. düşürdüğüm pulluk pıçağının eğdiğim kulağın haddi hesabı yok 2 pulluk parası harcamışızdır. traktörün arka tekeri kadar taş çıkardığımı bilirim. sökmediğim çalı kökü kalmadı. En son 4. kulağun boynunu eğdik. 1-2 senedir düzen tutmuyor artık, terazisi bozuldu. Başka markayla kıyaslama yapamam, çünkü başka bi marka kullanmadım. bende bu yıl bi ulluk alacam. aklımda ünlü 4 lü 12 tam oto dönerli yada 5 li 13 veya 14 lü var. sizinde tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar. Herkese iyi forumlar.