CASE İH JX SERİSİ ŞİKAYETLERİ SORUNLARI

Case mi aldin abi. Halat kullanimdan dolayi toz almistir icine. Ustten 10 numara yag dok abi. Faydasi oluyor. Yinede degistirmeni tavsiye ederim yarim baskida kalir debriaj balatasinin erken bitmesine neden olur

Muhtara aldık, daha doğrusu beni 277 G almaya götürdü, sonra kıvırdı Case aldı, biz halatı değiştirelim, önce söküp aynısını bulmak lazım, muhtemelen TD 65 uyar

Muhtara aldık, daha doğrusu beni 277 G almaya götürdü, sonra kıvırdı Case aldı, biz halatı değiştirelim, önce söküp aynısını bulmak lazım, muhtemelen TD 65 uyar
Anladim abi hayirli olsun muhtara
Sasirdim bir an masseyden nasil vazgectin diye. Saka bir yana Hersey gonlunce olsun abi
Td 65d ile jx70. Ayni. Ufak farkliliklar disinda. Birebir uyar. Rahat bulunur
Td 65 kullanmistim biraz sertti debriaji.

• Beğen
Tepkiler: nailyetek
Ben Case den anlamıyorum [emoji846] yine gelip sıkıntıları bana soruyor, servise gönderdim; bayisini bulmuş, service yok [emoji3] demişler, zaten ihtiyaçtan yokmuş, zaten arıza yapmıyor demişler.

Bu arada
Muhtar maldan anliyormus abi [emoji3]
Ben Case den anlamıyorum [emoji846] yine gelip sıkıntıları bana soruyor, servise gönderdim; bayisini bulmuş, service yok [emoji3] demişler, zaten ihtiyaçtan yokmuş, zaten arıza yapmıyor demişler.

Bu arada; turbo yağ borusunun her iki ucundan da yağ kaçırıyor, acaba orada oring mi var ? Söküp bakalım mı?

Bu aradaBen Case den anlamıyorum [emoji846] yine gelip sıkıntıları bana soruyor, servise gönderdim; bayisini bulmuş, service yok [emoji3] demişler, zaten ihtiyaçtan yokmuş, zaten arıza yapmıyor demişler.

Bu arada; turbo yağ borusunun her iki ucundan da yağ kaçırıyor, acaba orada oring mi var ? Söküp bakalım mı?

Hiç bişi yok kelepce sıkmıyordur hava kacırıyorsa cekmez kelepcelerini yada hortumunu degiştirin

Bende oring hatırlamadım üst kapak contasını degiştirdigimde turboyu da sökmüştüm oring hatırlamıyırum demir ince boru
Söktük bakalım, turbo yağlanmış,[emoji846] halatı sökmek işkence, birde fayda etmezse
7de3eb491b6c0624d6ac519236c6ebe8.jpg
39f2e1b7f755108163aa44bf0e6a6a4b.jpg
41ac8b3f3b603dc2e4d0e48746900b93.jpg
dd35c2e1c8bc8222ae9e66c753b0ada8.jpg
aa5d528e934b57553b98385fbfd3cef6.jpg

• Beğen
Tepkiler: ertac sahın

Benim hiç turbolu aracım olmadı bunu biliyonmu[emoji846] bazen şükrediyorum halime, bilgim iyidir bu konuda, bu durum masraf demek. Muhtar kayıtsız, Almanya gibi işleri var[emoji3]
[emoji23] gecmis olsun abi bir kere sağlamlaştırdınizmi bi daha zor ariza yapar [emoji28] ustaya bagli case laf etmeyin abi [emoji3] 265 teknojisi teketme abi 135 teknojisine en yakin suan onlar [emoji4]