EL YAPIMI ÖNDEN HİDROLİKLİ CLAAS ARION 540 - YAPILCAN OTOMOTİV (AKSARAY BAYİ)

Ynt: EL YAPIMI ÖNDEN HİDROLİKLİ CLAAS ARION 540 - YAPILCAN OTOMOTİV (AKSARAY BAYİ)

ertac sahın link=topic=39626.msg345754#msg345754 date=1298329896' Alıntı:
bunu erkunta yaptır da gelıp ıncelesınler:) barış pancar sokme makınesı gıbı zuha-*-s
sen makinacı değilmiydin tasarla işçilik benden ortak yapalım :D

Ynt: EL YAPIMI ÖNDEN HİDROLİKLİ CLAAS ARION 540 - YAPILCAN OTOMOTİV (AKSARAY BAYİ)

Eline sağlık agacım. Güzel bir iş çıkarmışlar ortaya. Bu PTO sistemleri hakkında özelden konuşalım seninle:D

emeğine sağlık erkan abi orjinali gibi olmuş gayet güzel yapmışlar kuyruk milini öne alırken devir koymaları daha güzel olmuş istedikleri devire ayarlarlar :) paylaşım için teşekkürler

helal olsun ustama be ben bır aydır bunu arıyodum hiç bi yerde bulamdım
bende yaptıracagım ama saft sistemıne gerek yok bana acaba bu ustanın tel osunu bulamazmıyız

bencede çok güzel olmuş helal olsun benim deutz 70 liğe de hazır yapılı bulsam hiç kaçırmam alırdım şaft işi olmasada alırdım kepçe ve tesfiye küreğini taksam bile çok daha füzel işler görürdüm elinize sağlık

emrah ürgüp link=topic=39626.msg346139#msg346139 date=1298401472' Alıntı:
helal olsun ustama be ben bır aydır bunu arıyodum hiç bi yerde bulamdım
bende yaptıracagım ama saft sistemıne gerek yok bana acaba bu ustanın tel osunu bulamazmıyız

Gerekli bilgileri özelden attım.

vay be ben pto yu yağ basınçlıdır diye tahmin etmiştim yağ basınçlı olsa verimli olmazdı zaten göstermelik takımıştır filan demiştim ama baya zekice bir sistem olmuş :)

Usta O elleri Dert görmesin yau Harbiden ilk bakışta çakmadım köfteyi ama Videoyu izledim Ağladım yau Halan daha ağlıyorum 10 Numara olmuş abi eline koluna emeğine sağlk başarıların devamıı dilerim.