Palazoğlu Çiftdingil Tır Tipi Römorkum geldi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ynt: Palazoğlu Çiftdingil Tır Tipi Römorkum geldi

güzel paylaşım mustafa abi konuyu biraz geç gördüm kusura bakma sameyi ilk baştan kabinli görünce başkasının motoru sandım sonradan anladımki kabin taktırmışsın güzel olmuş sameye yakışmış yeni römorkunda gelmiş hayırlı olsun güle güle kullan ama kasası biraz ufak gibime geldi lastiklerinde dublex olması iyi olmuş her ikiside hayırlı olsun.... ;)

Hayırlı olsun Same çok yakışıklı olmuş gerçekten; Fakat kasaa birz daha büyüğü olsaymiş güle güle kulanın..

_ÖzGüR_ link=topic=39744.msg348620#msg348620 date=1298753935' Alıntı:
güzel paylaşım mustafa abi konuyu biraz geç gördüm kusura bakma sameyi ilk baştan kabinli görünce başkasının motoru sandım sonradan anladımki kabin taktırmışsın güzel olmuş sameye yakışmış yeni römorkunda gelmiş hayırlı olsun güle güle kullan ama kasası biraz ufak gibime geldi lastiklerinde dublex olması iyi olmuş her ikiside hayırlı olsun.... ;)
sağol Özgür same yide kabinlerdirdik önümüzdeki haftada kubota nınki gelecek inşallah.römorkta bir hata var Özgür
çözmeye çalışıyorum ben bu römorku palazoğlunun internet sitesinde inceleyip sipariş verdim oradaki 6 tonluğun ölçüleri ile bana
gelen römorkun ölçüleri tutmuyor bayiite söyledim bakalım ne cevap gelecek.
samsunbafra link=topic=39744.msg348648#msg348648 date=1298755223' Alıntı:
hayırlı 0lsun her ikiside )))
sağol arkadaşım...
wan7ed link=topic=39744.msg348661#msg348661 date=1298755844' Alıntı:
Hayırlı olsun Same çok yakışıklı olmuş gerçekten; Fakat kasaa birz daha büyüğü olsaymiş güle güle kulanın..
sağol teşekkürler....

HAYIRLISI OLSUN LÜLEBURGAZIN İÇİNDENMİSİN YOSA KÖYLERIMI
BENDE LÜLEBURGAZDA MESLEK LİSESİNDE OKUDUM ÜLKERİN BAYISİNDE CALİŞTIM YANİ LÜLE BURGAZI İYİ BİLİRİM GERCİ KENDİMDE HAYRABOLULUYUM

Kabin ve römork hayırlı olsun Mustafa... Römork tesliminde bir sorun/sıkıntı var herhalde, inşallah istediğin şekilde çözülür...

285 ASLAN link=topic=39744.msg349903#msg349903 date=1298968673' Alıntı:
HAYIRLISI OLSUN LÜLEBURGAZIN İÇİNDENMİSİN YOSA KÖYLERIMI
BENDE LÜLEBURGAZDA MESLEK LİSESİNDE OKUDUM ÜLKERİN BAYISİNDE CALİŞTIM YANİ LÜLE BURGAZI İYİ BİLİRİM GERCİ KENDİMDE HAYRABOLULUYUM
sağol arkadaşım. Lüleburgaz Akçaköy denim ama Lüleburgaz da oturuyorum arkadaşım.
Niko5 link=topic=39744.msg349923#msg349923 date=1298975254' Alıntı:
Kabin ve römork hayırlı olsun Mustafa... Römork tesliminde bir sorun/sıkıntı var herhalde, inşallah istediğin şekilde çözülür...
sağol abi.Römorkta sıkıntı varbe abi, yukarda da bahsettiğim gibi Palazoğlu nun internet sitesi ölçüleri ile
gelen römork ölçüleri tutmuyor ama birçeyinde hallolacak hali yok böyle kullanacağız herhalde....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...