JX Fotoğrafları

JX Serisi Ankara ' da TTF ' de üretiliyor. Performans / Fiyat anlamında da hakkını verecek modellere sahip.

52236068nr9.jpg

34dw0.jpg

85374829nf1.jpg

10jc3.jpg

Ynt: JX Fotoğrafları

Mustaf-a Eskisehiri link=topic=4600.msg47773#msg47773 date=1213269800' Alıntı:
Mükemmel. Fiyatları ne kadar Salih bunların TD ile çok fark var mı arasında?
TD-D serisinden farklı olarak bunların parçasının %70i ithal
standart olarak 20ileri 12 geri bu TD-D serisinde opsiyonel
JX serisinin motoru çelik piston bayılmayı önlemek amaçlı ek pompa koymuşlar zorlanma esnasında ek yakıt gönderiyor silindirlere
yenile zam geldi POLATLIya özel :
kabinsiz JX 70 : 63.000 ytl
JX 70 : 69.000 ytl 69 hp
JX 90 : 79.000 ytl 89 hp
JX 95 : 89.000 ytl 98 hp

xq288 link=topic=4600.msg87681#msg87681 date=1224776754' Alıntı:
paylaşım için saol...
'salih , bayılma esnasında ek yakıt diyorsun pekii fazla mazot sarfiyatı yapmış olmazmıyız o zmn???....)

Şöyle düşün : vites düşürdüğün zaman fazla yakıt sarfiyatı olmaz mı ? ayrıca şöförün yorgunluğuda cabası...
ek yakıt gönderdiği için vites düşürme derdinden kurtuluyorsun bu ne zaman normale döner motor rahatladığı zaman...

Chucky..! link=topic=4600.msg87752#msg87752 date=1224789895' Alıntı:
burada bi abi kardeşte var.birinde kabinli jx70, birinde kabinsiz jx70 :D güzel motorlar

Türkiyede yanılmıyorsam serilerin en küçük modeli daha çok satıyor...
bi arkadaşımız TD-D serisinin satış grafiğini göndermişti... bu grafiktede en çok TD 65D satmıştı...
JX serisinde de en çok satan JX 70 oluyor... neden : küçükler fırlama oluyor ondan... zuha-*-s hatta bi söz daha var ' ' büyükler ahmak, küçükler çakmak olur ' ' diye... slk-*-s

POYRAZLI SALİH link=topic=4600.msg87743#msg87743 date=1224786707' Alıntı:
Şöyle düşün : vites düşürdüğün zaman fazla yakıt sarfiyatı olmaz mı ? ayrıca şöförün yorgunluğuda cabası...
ek yakıt gönderdiği için vites düşürme derdinden kurtuluyorsun bu ne zaman normale döner motor rahatladığı zaman...
tmm saol yani yine aynı... sarfiyat....

JX serisinin motoru çelik piston bayılmayı önlemek amaçlı ek pompa koymuşlar zorlanma esnasında ek yakıt gönderiyor silindirlere

KARDEŞİM SALİH YİNE BENİ YANLIŞ ANLAYACAN AMA TTF DE UREtilen her moTORDA Çelik piston var jx serisi ile td serisini al ondan al ona vur ondan al ona vur bi td sürüngen yoktu şimdi sürüngende koydu sadece ben kendi görüşüm degişiklik olarak mazot pompasını gördüm case de
ha bide lastik varkı case lastıkleri mıchelin takıyor yoksa motoru felan her şeyi aynı jx serisinin parcası%70 italse nht dünden ital nht ttf da cıkmıyormu bu jx ve td serisi aynı catı aldında birleşmedimi bu konuda ya ben yanlışım yada sen

emre_ck link=topic=4600.msg119217#msg119217 date=1230114766' Alıntı:

KARDEŞİM SALİH YİNE BENİ YANLIŞ ANLAYACAN AMA TTF DE UREtilen her moTORDA Çelik piston var jx serisi ile td serisini al ondan al ona vur ondan al ona vur bi td sürüngen yoktu şimdi sürüngende koydu sadece ben kendi görüşüm degişiklik olarak mazot pompasını gördüm case de
ha bide lastik varkı case lastıkleri mıchelin takıyor yoksa motoru felan her şeyi aynı jx serisinin parcası%70 italse nht dünden ital nht ttf da cıkmıyormu bu jx ve td serisi aynı catı aldında birleşmedimi bu konuda ya ben yanlışım yada sen

bana bayinin dediği parçaların %70i dışardan geliyor dediler...
peki şunu sorim JX 90 : 89hp bu fark nasıl oluyor veya bu motor TD 85in ayarında 85 hp ise bu lastikleri nasıl çeviriyor... bu güç farkı pompadanmı kaynaklanıyor ?
senin söylediklerinde doğru ikisi arasında kaporta ve ön ağırlıkları farklı onun dışında ek bişi yok

kardeşim bize gelen bilgiler aynı sıtandartlarda üretiliyor aynı beygir güçüne sahip diye biliyom her 2 acıdanda bakarsan 2mizde haklıyız ama araştıracam bu konuyu

resimler için teşekkürler