Buğday'da Ortalama Verimler?

Dekardan (1000m2) alınan buğday verimleri

• Kullanılan toplam oy
    195
Ynt: 1 dönüm den ne kadar bugday biçiyorsunuz

sızler nerden yazıyorsunuz 3 senedır kırac tarlalardan konya bolgesı 3 5 teneke alıyor artı bıde para etmıyo sulularıda sulayacaz dıye canımız cıkıyor aldıgımızın yarısı elektırık yasasın akp mı dıyımyanı

sen konyalımısın ozaman içeri çumra çumrayı duymuşundur pancarda bugdayda vede fasülyede konyanın candamarı bi şüphen varsa gel hasat zamanı kendin şahit ol olaya bizim burda kırac arazi yoktur allaha cok şükür heryerde suyumuz sontajlarımız vardır

kardes cumraya eyvallah onunda bı pancarı kasınhanının havucu kaldı bugday daha genıs olan cıhanbeylıde daha fazla ıstatıskler boyle dıyor hem cumra gecıt bolgesınde yagısı bızden cok cok fazla olur cumra ısmıl kasınhan baya tarımda bızden onde oldugunu ınkar etmıyorum

yaa ben sana inkar ediyosun demedim sen nereliydin hemşeriyiz herhalde böyle giderse cumranın pancarınıda bitirecekler gibi valla ben ne yapıyorum biliyomusun bise ekein ekiyorum tarlalara diyersene kaşınhanlı arkadaşlara havuça içara veriyorum tatlı para veriyolar başka bişi ekmiyorum