Asıl Dünya Markası 'KUHN' Büyük EkipMan Büyük İş :)

Ynt: Asıl Dünya Markası 'KUHN' Büyük EkipMan Büyük İş :)

alı hayırlı olsun .. bunların hepsı sana yakısan makıneler .. ama kralın yerını tutmaz bee :(
zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s

turkıyenın en buyuk traktor kulubunde , buyuk arastırma ,buyuk makıneler ,buyuk iş .tesekkurler ok-*-s

ertac sahın link=topic=43203.msg396797#msg396797 date=1304888893' Alıntı:
alı hayırlı olsun .. bunların hepsı sana yakısan makıneler .. ama kralın yerını tutmaz bee :(
zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s

turkıyenın en buyuk traktor kulubunde , buyuk arastırma ,buyuk makıneler ,buyuk iş .tesekkurler ok-*-s
:D yakışır da Para :D
tutar mı hiçç
daha ne büyük ararştırmalar var bekliyor ama başka zaman a artık :D
rocky link=topic=43203.msg396798#msg396798 date=1304888910' Alıntı:
case ye bayıldım feribot gibi sesi var :D ok-*-s

hepsi bi bşka mslktaş yaw :D

evet ilk videodaki biçme makinasının bir benzeri var bizimburalarda biçim yapıyor yoncayı biçiyor sıkıyor ve toplayarak arkadan çıkartıyor birdaha kırk ayakla toplama işlemine gerek kalmıyor yonca nasıl biçildiyse birkaç gün sonra balya basılıyor tekrar divindirilmediği için yaprakları falan dökülmüyor olduğu gibi balya basılıyor verim kaybı olmuyor çok güzel bir alet..

:D Lale kim .kim lale . bu sitede tek lale var oda ALLYYYYY LALESİ..... La olum amacın ne senin ha lale neden paylaşıyon neden özendiriyon ama :D :D kardeşimsinnnnnn lale...... anladın sen :D

ertac sahın link=topic=43203.msg396823#msg396823 date=1304890266' Alıntı:
ruyanda bunları gor alicim o zaman .. lale nerelerde bu aksam :S

:D bilmiyom bu akşam burda :D
doganbey1 link=topic=43203.msg396866#msg396866 date=1304904498' Alıntı:
:D Lale kim .kim lale . bu sitede tek lale var oda ALLYYYYY LALESİ..... La olum amacın ne senin ha lale neden paylaşıyon neden özendiriyon ama :D :D kardeşimsinnnnnn lale...... anladın sen :D
:D sen sin tek lale ben sana dedim ilk o lafı :D dOğan lalesi olum gözün gönlün açılsın diye yapıyom sen bu akşam ki paylaşımlar ı gör asıl :D sonuna kadar kardşm sn sop-*-sa şety*-*