CLAAS

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
: : CLAAS

POYRAZLI SALİH link=topic=476.msg2786#msg2786 date=1199029783' Alıntı:
güzel resimler ama dün mustafa bişi söledi
resimlerde farmphoto damgası warsa onu silin die

kuyucakli_26 link=topic=476.msg2787#msg2787 date=1199030193' Alıntı:
KORAY SENİ SON UYARIŞIMIZ ONA GÖRE YA HİÇ GÖNDERME YA DA FARMPHOTO YAZISINI SİL... noo*-*- kur-**-

Yani...

Resim konusunda nasıl davranmamız gerektiğini anlattım, biraz daha dikkat edersen sevinirim. :) Lütfen aşağıdaki linkleri oku...

http://trakkulup.myartsonline.com/index.php?topic=461.msg2773#msg2773

http://trakkulup.myartsonline.com/index.php?topic=463.msg2645#msg2645

: CLAAS

ÜÇPIN@RLI_KORAY link=topic=476.msg3078#msg3078 date=1199371722' Alıntı:
tamam o zaman bi dağa koymam bazılarınada ne oluyosa bu sitenin sorumlusu mustafa değilmi neyse de o yazıyı nasıl silecez onu söyleyin ban*-*8
ARKADAŞIM BAZILARI DEDİĞİN BU BÖLÜMÜN MODERATÖRÜ DİKKATİNİ ÇEKERİM... BİZ SADECE SENİ UYARDIK...

ÜÇPIN@RLI_KORAY link=topic=476.msg3078#msg3078 date=1199371722' Alıntı:
tamam o zaman bi dağa koymam bazılarınada ne oluyosa bu sitenin sorumlusu mustafa değilmi neyse de o yazıyı nasıl silecez onu söyleyin ban*-*8
resime gelip düzenle diyorsun paint sayfası açılır ordan düzenlersin painti biliyorsundur heralde

: CLAAS

TAMAM ARKADAŞLAR BEN HALLETTİM. AMA BİR DAHAKİ SEFERE LÜTFEN DİKKATLİ OLMANIZI RİCA EDİYORUM. MODERATÖR OLARAK DEĞİL SİTENİN ÜYESİ OLARAK....MUSTAFA SENDEN RİCAM BENİM BÜTÜN MODERATÖRLÜKLERİMİ SİLER MİSİN? ARKADAŞLAR KONUYU KİLİTLİYORUM YOKSA TATSIZLIKLAR YAŞANACAK RAHATSIZ EDİCİ OLAYLARDAN VERDİĞİMİZ RAHATSIZLIKTAN DOLAYI DİĞER SİTE ÜYELERİNDEN ÖZÜR DİLİYORUM.

kuyucakli_26 link=topic=476.msg3305#msg3305 date=1199478088' Alıntı:
MUSTAFA SENDEN RİCAM BENİM BÜTÜN MODERATÖRLÜKLERİMİ SİLER MİSİN?

Arkadaşlar, burada herkes bir bölümün moderatörü. Bu tatsızlıklar yaşanabilir elbet, ama biraz daha uygun bir dil kullanalım. Uğur ' cum senin moderataörlüğünü kaldırma taraftarı değilim açıkçası, ama zorlada tutamam tabiki. Şuan devam et, gene istemezsen o zaman kaldırırız, milletin lafına, sözleri sizi bağlamaz. Moderatörseniz havanızıda atacaksınız, rajonda keseceksiniz, herkes mod olamaz, olanlarında ayrıcalığı olacak elbetteki. Bu bölüm sizin, tamam... ok*0*-

Koray arkadaşım, resimlerin için teşekkür ediyorum öncelikle, fakat sitemize özellikle 'farmphoto'dan resim koyduğumuz zaman, farmphoto ile aramız zaten kötü iyice kötü oluyor. Adamlar bize her fırsatta 'stolen pictures' lafını söylüyorlar. Bu lafın muhatabı olmamak için lütfen resimlerdeki yazıları silelim, eğer silme durumumuz yoksa resim koymayalım. Kimsenin resim koyma zorunluluğu yok, özellikle diğer sitelerden aldığımız resimlerin mümkünse yazılarını silerim ve altına 'alıntıdır' yazalım, lütfen...

Şimdi bölüm moderatörmüzden bu konuyu kilitlemesini istiyorum, daha fazla tatsızlık çıkmadan arkadaşça sorunlarımız çözelim. Hepiniz sağlıcakla kalınız...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...