KUBOTA almak isteyen üyelerimiz benimle irtibata geçin

Ynt: KUBOTA almak isteyen üyelerimiz benimle irtibata geçin

Geçen hafta onların deneme traktörlerini görmüştüm. Şu buğdayları biçip balya işlerini de hallettikten sonra deneme traktörlerinden pulluklarla birlikte köye getirirsin birtane de, deneme imkanımız olmuş olur. Hem video falan da çekersin. Tarlada ne kadar işe yaradığını pratik olarak görmeden kimse okadar kolay ikna olmaz değilmi.?

Kubota traktörleri gerçekten çok güzel ve sade ve kullanışlı ....... Allah razı olsun memleketin dört bir yanından nasıl diye soruyolar 1 saat anlatıyorum iki günde bir gün bir saatim kubota tanıtımı oldu ama önemli olan bu kalitenin yayyılması......05052487831 kubota destek hattı

Eren ASLAN link=topic=44961.msg422781#msg422781 date=1309701536' Alıntı:
doğan bey gel kocaeli bayraktar köyüne göster bizm köye kubatoların gücünü
bizim köylü milleti olarak göstermeyle mal almayız komşumuz alacak kullancak memnun olacak yan yana tarlalarda herg ederken o daha çok çekecek sonra yakıtını öğrenecek sonra bozulmayacak ondan sonra alacak.....oysa araştırmak öğrenmek lazım

doganbey1 link=topic=44961.msg426229#msg426229 date=1310802355' Alıntı:
abi güzel bir showroom oldu. oraya da gelecem ziyarete. yanınada uğrayacağız müsait olursan
herzaman beklerim Doğancan, servis ve yedek parça bölümleride olacak. dediğin gibi tam bir showroom olacak..

Abi o zaman sizin oralardasatış patlaması olur. İnşallah burada da yapacağız güzel şeyler.

evet Doğancan bu showroom buralarda Kubotaya çok ses getirecek, birde tecrübeli birkaç
satış elemenıda aldılarmı tambir kubota patlaması olur buralarda.