hangi marka pancar söküm makinası

Ynt: hangi marka pancar söküm makinası

klasik bantlılarda herşeyiyle BARIŞ makına derim + gelişmişi olsun dersen HARMAK PHM PRO modeli derim ama söküm sistemi olarak en iyileri BARIŞ makına söküm ağzında lastikli pancar çekici sistem birtek onda var :)

Kardeşler önerileriniz için hepinize teşekkür ederim. Hibe için yazıldım fakat Sivasta hiç kimseye verilmedi bende şimdi analşabilirsem kendim alıcam hibe biraz meçhul... Özeniş sordum 35 istedi fakat diğerleriin de araştıracam İnşallah hakkımızda hayırlı olur.

ben harmak aldım 33.5 e özeniş harmagın aynısı zaten kardeşler ayrıldı bu kardeş ayrılması konyada moda oldu galıba özduman ve özdöken gibi

manas link=topic=46365.msg439671#msg439671 date=1314962555' Alıntı:
ben harmak aldım 33.5 e özeniş harmagın aynısı zaten kardeşler ayrıldı bu kardeş ayrılması konyada moda oldu galıba özduman ve özdöken gibi
-hayırlı olsun manas abi eğer peşin almadıysan ödeme koşullarını ve kaç hp traktör kullanacağını paylaşırsan çok memnun olurum ben banka kredili almayı düşünüyorum

devlet destegınden 12bın 800 kalanı pesın verdım makınada yenı geldı bayramoncesı tumosan 8280 ve mf 285s var mf yakında case 80lık olacak gıbı buyuk ıhtımal case ıle sokerım banka degılde tarım kredıde verıyor aklınızda olsun bana cok ısrar ettıler ama fabrıkadan aldım ben

aklıma gelmişken soyleyım ölceerın gozu olmayan makınalarından ıkı tane var arkadaşda makınalar sıfır olcerın bılya yatkları şanzıman dokumlerını yapardı epeydır olcerden para alamadı yerıne ıkı makına yollamıs makı fıyatları 19 bın cıvarı arkadas 15 e bırakacak vade takas yok ılgısı olana duyrulur

manas link=topic=46365.msg439671#msg439671 date=1314962555' Alıntı:
:D Buları çoğaltalım istrseniz..
Özyatağanlı_Tek yatağanlı.
Sürüm_Sürmak
Yılmazoğlu_Şimşek..v.s.v.s. acaba pazarlama politikasımı.?:S Biz de kardeşlerden ayrıldık ya, Yetek Farms tan öte bi tarım işletmesi kuran olmadı..:D:D