tümosanla nh çekişiyo video :)

: tümosanla nh çekişiyo video :)

TMS_HST link=topic=528.msg3274#msg3274 date=1199463177' Alıntı:
Evet Kardeşim Tümosan Mükemmel Çekiyor. ok-*-s
ÖZzGÜR link=topic=528.msg3297#msg3297 date=1199473047' Alıntı:
Arkadaşlar yapmayın yaa çekiyomu TD nin asılmiyo bile kamera TD nin dibindeyken tümonun sesi daha çok geliyor...Neden sizce?
özgüre katılıyorum yapmayın arkadaşlar biraz gerçekçi olalım

ÖZzGÜR link=topic=528.msg3297#msg3297 date=1199473047' Alıntı:
Arkadaşlar yapmayın yaa çekiyomu TD nin asılmiyo bile kamera TD nin dibindeyken tümonun sesi daha çok geliyor...Neden sizce?
EWET ARKADAŞLAR ÖZGÜR DOĞRU SÖYLÜYOR BENCE...

Akif Göktas link=topic=528.msg17920#msg17920 date=1205961528' Alıntı:
salih iyi güzel söylüyorsun da kardesim tumosan frene bassa td cçeker mi ???

SERN TD95D NİN TEKERLERİNİ HİÇ GÖRMEDİN HERALDE O TEKERLER KOLAY KOLAY KAÇIRMAZ TD95 İN GÜCÜ YETMİYOR O TEKERLERİ ÇEVİRMEYE TÜMONUN TEKERLERİ BİLİYOZ TD85 İN TEKERLERİ KADAR

BİZİMKİLER İZİN WERSE BİZDE 70-66 YI 75-80 (turbolu) İLE TAKCASTA İZİN YOK

bana göre traktör çekiştirmesi ikinci planda .birazda oparatörlerin becerisine kalıyor gibi . önemli olan traktörün genel verimidir . verdiğin mazot parasınınn yüzde kaçını toprağa verebiliyorsun ,diye düşünüyorum....

bencede sayın abı sana katılıyorum bıraz guc gosterısınden baska bısey deıl butur çekışmeler bugune kadar yapmadım yapmamda kım neyı cekerse çektın banane varsın benım motorum elınkınden dusuk olsun güçsüz olsun traktor almak bu devırde hıc sorun deıl gıt zıraat bankasına aksama evde kapının önunde traktor ama ya sonrası

abı aslında dusununce sıze katılmamamk elde degıl yanı sartlar o kadar farklı kı ne olursa olsun sen debrıyajı 2 sanıye erken bıraksan sen cekersın senı traktorun asıldıgı yer yumusak olur vs vs yanıbu cekmelerde hıc bırsey ıspatlanmıs olmuyor tek guzel yanı cok eglencelı oluyor ya makınların o kesılmesı zıplaması vs vs cok zevklı wallahı
abı dedıgın dogru ıstedıgın bankadan alırsın su anda ama ya sonra yılda o 17 yada 24 mılyar olan taksıtler ?????