TARIMTÜRK TV ÖNERİLER VE SORUNLAR

Ynt: TARIMTÜRK TV ÖNERİLER VE SORUNLAR

Hoş geldiniz şeref verdiniz.
1. Eleştiri ve öneriye açık olunan yerde başarının olmaması mümkün değil.
Bu anlamda sorun olmayacak gibi görünüyor, Başlığı açmanız buna işaret sayılabilir.

2. Günde 1-2 Saat haber izleyen birisi olarak, Tarım tv de tarım dışında (haber,magazin,spor) bir konu olmamasını,

3. Siyasete uzaktan yakından bulaşılmamasını umarım.
Tarım kanallarının birisi şu anda tarım değil siyaset yapıyor.

4.Dini konulara girilecekse; sadece tarım ve din, toprak ve din, hayvancılık ve din gibi yine bu alanla ilgili bilgilerin verilmesini dilerim.

5. Reklamsız kanalın hayatta kalması elbette imkansız.
Ancak yanıltıcı, yanlış yönlendirici, insanları aldatmaya yönelik reklamların olmamasını umarım.
6. Kanalın toprağı tuzlamasını değil beslemesini Bekliyorum.
Başarılar diliyorum.
İnşallah düşündüğümüz gibi, bulmak istediğimiz gibi bir kanala ulaşırız.
Şen ve esen kalın.

traktör çekişmesi düzenlenirse ilgi patlaması olur :D şaka bi yana dün baktım fuar gösteriyordu güzel bir kanala benziyor.... toprak tv belgesel tadında yayınlar yapıyor izlerken sıkılıyorum kayıtlarıda eski öyle değil daha renkli daha canlı bilgi verici programlar olmalı :D

sizlere ve bizlere hayırlı olsun, yayın hayatınızda başarılar diliyorum .umarım bizlere trakkulup aracılığı ile bazı konularda sesimizi duyurmak için yardımcı olursunuz
başarılar,,,,

TARIMTÜRK TV link=topic=47925.msg463308#msg463308 date=1320155295' Alıntı:
Tüm iyi dilekleriniz için teşekkür ederiz Umut Bey. Halihazırda D-Smart ile görüşmeler devam etmektedir. Kanal numaramız belirlendiği zaman sizlere paylaşacağız. Fakat frekans bilgilerimizi D-Smart receiver ' ın ayarlar bölümünden kanal ekle komutu ile ekleyebilirsiniz.
tamam kardeş sağol d smarttan senin tarif ettiğin şekil ayarlarım işyerin de ayarladım gören herkes aha bidaha tarım kanalı gelmiş diye seviniyorlar...

TARIMTÜRK TV link=topic=47925.msg463310#msg463310 date=1320155795' Alıntı:
Hoşbulduk, aranızda olmak gerçekten çok hoş. Ayrıca iyi dilekleriniz için teşekkür ederiz. Receiverınızın ayarlar bölümünden, 'kanal ekle' ibareli alana frekans bilgilerimizi girerek veya komple sıfırdan bir uydu taraması gerçekleştirerek bizi izleyebilirsiniz.
teşekkürler.iyi çalışmalar

Hayırlı olsun
Televizyon bozuk ,zaten uyduda yoktu.Evde küçük çocuklar var,yerli yapımlarda ahlaksızlık yabancı filmleri dizileri geçti.o yüzden televizyonu tamir ettimeyi düşünmüyoruu,alıştıkta zaten........
ancak illa izleyecek birşey olursa Tivibu dan izliyorum.

Kanalınızı tivibu da görebilecekmiyiz.Olsa çok iyi olur,konuyla alakalı hiçbir kanal yok.

Çalışmalarınızda başarılar...

Çalışmalarınızda başarılar dilerim.
en yakın zamanda Hd YAYINI geçmenizi isterim kaliteli Görüntü bizimde hakkımız
tabiki bu maliyetli ama imkan varsa çok iyi olur
TARIMTÜRK HD TV

n_cebeci link=topic=47925.msg463463#msg463463 date=1320169111' Alıntı:
Bu anlamda sorun olmayacak gibi görünüyor, Başlığı açmanız buna işaret sayılabilir.

2. Günde 1-2 Saat haber izleyen birisi olarak, Tarım tv de tarım dışında (haber,magazin,spor) bir konu olmamasını,

4.Dini konulara girilecekse; sadece tarım ve din, toprak ve din, hayvancılık ve din gibi yine bu alanla ilgili bilgilerin verilmesini dilerim.

Ancak yanıltıcı, yanlış yönlendirici, insanları aldatmaya yönelik reklamların olmamasını umarım.

Başarılar diliyorum.
Şen ve esen kalın.
Galiba gözden kaçtı.

n_cebeci link=topic=47925.msg463463#msg463463 date=1320169111' Alıntı:

Başarılar diliyorum.
Şen ve esen kalın.

1. Tüm görüşleriniz bizim için çok önemlidir. Dediğiniz gibi eleştiri olmadan başarı olamaz. Lütfen bizimle her türlü görüşünüzü paylaşmaya devam ediniz.
2. Bizim içeriğimizin %80 ' ini eğitici programlar oluşturacaktır. Fakat daha önce yapılmayanı yaparak büyük emeklerle hazırladığımız tarımsal haber kuşaklarımızda son gelişmeleri sizlere bildirmeyi hedeflemekteyiz. Aynı zamanda gündemin önemli başlıklarını, ekonomi haberlerini de sizleri sunacağız. Fakat ekranımızda hiçbir zaman magazin veya spor içeriği olmayacaktır.
3. TARIMTÜRK TV asla herhangi bir siyasi taraf olmayacaktır.
4. Dini konular yayın akışımızda yer almayacaktır. Sadece özel durumlarda (mesela kurban bayramında yaptığımız gibi uygun kurban seçmenin yollarını anlatan kısa bilgiler verilecektir) dini konulara değinilecektir.
5. Kendimizin denemediği ve test belgesi olmayan, merdiven altı üretilen, regüle olmayan ürünlerin reklamları asla ekranlarımızda bulunmayacaktır.
6. Bizlerin de hedefleri sizlerle paralel, tek hedefimiz çıktığımız bu önemli yolda, sizlerin de destekleriyle başarılı olmak.

Teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

Bir tarım kanalından benim beklentilerim; çiftçilerin yapması gereken resmi işlemlerin takviminin hatırlatılması, örneğin tarım ürünleri faturalarının tarım müdürlüklerine teslim edilmesi, çks belgelerinin hazırlanması, tarım ürünlerinin güncel fiyatları, toprak analizi zamanları, devlet hibeleri ve desteklemeleri ile ilgili tüm duyurular olabilir. Ayrıca firmaların yapacağı kampanyalarında faydası olacaktır. Katkılarınız için şimdiden teşekkür ederim.

qarizmatiqa link=topic=47925.msg463472#msg463472 date=1320169422' Alıntı:
traktör çekişmesi düzenlenirse ilgi patlaması olur :D şaka bi yana dün baktım fuar gösteriyordu güzel bir kanala benziyor.... toprak tv belgesel tadında yayınlar yapıyor izlerken sıkılıyorum kayıtlarıda eski öyle değil daha renkli daha canlı bilgi verici programlar olmalı :D

Traktör yarışması konusunda büyük projelerimiz var. Kısa bir süre sonra, projeler sonuçlanır sonuçlanmaz sizlere daha detaylı bilgi vereceğiz.
Bizim 8 ' i şu an yayında olmak üzere, toplam 24 program çalışmamız devam ediyor. Tabii ki Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından hazırlanan programları yayın akışımıza koyacağız. Fakat bizim en büyük farkımız, kaliteli, ilkeli ve profesyonel olarak hazırlanmış kendi prodüksiyonlarımızdır. Bu programlarımızı kaçırmamanızı öneririm.

vale link=topic=47925.msg463626#msg463626 date=1320181379' Alıntı:
sizlere ve bizlere hayırlı olsun, yayın hayatınızda başarılar diliyorum .umarım bizlere trakkulup aracılığı ile bazı konularda sesimizi duyurmak için yardımcı olursunuz
başarılar,,,,

Çok teşekkürler, bizlere bu konu başlığı altından daima ulaşabilirsiniz.

alakazem_43 link=topic=47925.msg463666#msg463666 date=1320187798' Alıntı:
inşallah sizde çevirip çevirip aynı şeyleri göstermezsiniz..

Yayın akışımızda tabiki tekrar bölümler bulunmaktadır. Fakat tüm programlarımız yeni bölümünü her hafta kendi saatinde izleyebilirsiniz.

ERFARUK link=topic=47925.msg463793#msg463793 date=1320232230' Alıntı:
Hayırlı olsun
Televizyon bozuk ,zaten uyduda yoktu.Evde küçük çocuklar var,yerli yapımlarda ahlaksızlık yabancı filmleri dizileri geçti.o yüzden televizyonu tamir ettimeyi düşünmüyoruu,alıştıkta zaten........

Kanalınızı tivibu da görebilecekmiyiz.Olsa çok iyi olur,konuyla alakalı hiçbir kanal yok.

Cevaplamadığınıza göre Tivibu ile ilgili düşünceniz yok......başarılar.......

ERFARUK link=topic=47925.msg463793#msg463793 date=1320232230' Alıntı:
Hayırlı olsun

Çok teşekkürler. İnternetten kendi sitemiz üzerinden yayın şuan test aşamasında. HD olarak online yayın 15 gün içerisinde internet sitemiz üzerinden başlayacak.
Tivibu ile görüşmelerimiz devam ediyor, yıl sonuna kadar görüşmelerin sonuçlanacağını düşünmekteyiz.

Tekrar tüm iyi dilekleriniz ve önerileriniz içi teşekkür eder, iyi günler dileriz.