TARIMTÜRK TV ÖNERİLER VE SORUNLAR

Ynt: TARIMTÜRK TV ÖNERİLER VE SORUNLAR

ERFARUK link=topic=47925.msg468576#msg468576 date=1321265298' Alıntı:
Cevaplamadığınıza göre Tivibu ile ilgili düşünceniz yok......başarılar.......

Kusura bakmayın, test yayınından, normal yayına geçme aşamasındaydık geçen hafta, cevaplama fırsatımız olmadı. Siz cevap atarken biz de size cevap yazıyorduk. Tekrar kusura bakmayın gecikme için.

İyi günler dileriz.

altansat link=topic=47925.msg465279#msg465279 date=1320620529' Alıntı:
Çalışmalarınızda başarılar dilerim.
en yakın zamanda Hd YAYINI geçmenizi isterim kaliteli Görüntü bizimde hakkımız
tabiki bu maliyetli ama imkan varsa çok iyi olur
TARIMTÜRK HD TV

Çok teşekkür ederiz. Çok önemli ve güzel bir konuya değindiğiniz için size teşekkür ederiz. Bu konu bizim de çok önem verdiğiniz bir konu. Bu sebeple tüm kanal altyapısını Full HD kapasitesinde yaptık. Tüm kameralarımızdan, canlı yayın masalarına kadar tüm ekipmanlarımız son teknoloji ve Full HD ' dir. Fakat şuan Türksat üzerinden HD yayın yapmamız çok imkanlı görünmemektedir çünkü mevcut receiverların %90 ' ı HD değildir. Fakat bu durumu engellemek için internet sitemizden HD yayın yapma projemiz devam etmektedir. Ay sonuna kadar kendi internet sitemizden HD olarak yayına başlayacağız. Buna ek olarak hedeflerimiz arasında TeleDünya platformunda HD olarak yayın yapmak da bulunmaktadır. Fakat bunun sonuçlanması için biraz daha süreye ihtiyacımız var.

Tüm önerileriniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

ydincbayram link=topic=47925.msg468566#msg468566 date=1321264549' Alıntı:
Bir tarım kanalından benim beklentilerim; çiftçilerin yapması gereken resmi işlemlerin takviminin hatırlatılması, örneğin tarım ürünleri faturalarının tarım müdürlüklerine teslim edilmesi, çks belgelerinin hazırlanması, tarım ürünlerinin güncel fiyatları, toprak analizi zamanları, devlet hibeleri ve desteklemeleri ile ilgili tüm duyurular olabilir. Ayrıca firmaların yapacağı kampanalarında faydası olacaktır. Katkılarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Tüm görüşleriniz için teşekkür ederiz, tam olarak duymak istediğimiz konulara değinmişsiniz. Saymış olduğunuz maddeleri gerekli birimlere ileterek, gerekli dikkatin verildiğinin takipçisi oluyoruz.

İyi günler dileriz.

Değerli trakkulup.net forum müdavimleri. Bu sabah (14.11.2011) itibariyle test yayınımızı noktalayıp, normal yayınımıza başladığımızı sizlere duyurmak isterim. TARIMTÜRK prodüksiyonu olarak programlarımızın ilk bölümlerini kaçırmamanızı sizlere şiddetle tavsiye ederim.

TARIMTÜRK TV link=topic=47925.msg468591#msg468591 date=1321267075' Alıntı:
Değerli trakkulup.net forum müdavimleri. Bu sabah (14.11.2011) itibariyle test yayınımızı noktalayıp, normal yayınımıza başladığımızı sizlere duyurmak isterim. TARIMTÜRK prodüksiyonu olarak programlarımızın ilk bölümlerini kaçırmamanızı sizlere şiddetle tavsiye ederim.
Hergün kontrol ediyordum, programlı yayınlar ne zaman başlayacak diye bu akşam eve gelince test yayını yazısını göremedim, acaba dedim başladımı programlı yayınlar buraya bakınca emin oldum.
Tebrik eder, çok büyük başarılar dilerim. Bunun başarısı inşallah türk çiftçisinin başarısı olacaktır.
Her başlayan yeni şey, yeni bir umuttur.
Umutlarımızın bitmemesi dileği ile.

tüm türkiyeye hayırlı olsun müdavimlerine göre çok başarılı buluyorum her gün izliyorum....naçizane önerim fuar lardaki biçer döver traktör ve tarım teknolojilerini daha sık koymanız iyi çalışmalar başarılar dilerim...