Trakkulup Sanal Pazarı-Üyelere Özel

Bir liste yapalım herkes ne üretip satmak isterse listeye yazar ve fiyatını bildirir. Özelden mesaj ile hesap no alınır ödeme yapılır, ürün karşı ödemeli kargoya verilir ve bizim gibi köy kökenli şehir mahkumları yöresel tatlardan mahrum kalmamış olurlar. Tartışmaya açıyorum. İstanbul ' dan birşey isteyen olursa özel veya genel bana yazabilir. Selam, Saygı ve Sevgilerimle.

Ynt: Trakkulup Sanal Pazarı-Üyelere Özel

çok güzel bir konu yusuf abi mesela köy domates ' inin tadı bir ayrı oluyor şehirde yaşayan arkadasların canı isterse karşı ödemeli kargo ile satısı yaparız organik şeylerin tadı bir başka oluyor

Freston link=topic=48709.msg475200#msg475200 date=1322149768' Alıntı:
çok güzel bir konu yusuf abi mesela köy domates ' inin tadı bir ayrı oluyor şehirde yaşayan arkadasların canı isterse karşı ödemeli kargo ile satısı yaparız organik şeylerin tadı bir başka oluyor
Sadece domatesle sınırlı tutma ufkunu geniş tut, fasulye bakliyat makarna sebze meyve neler olabilir ve yörene has şunun lezzetini bir tatmanızı isterim diyebileğin. Çünkü kargolar 4-5liradan başlıyor 10-15 ' e en baba kolileri götürüyorlar çok da pahalı sayılmaz artık. Teşekkürler paylaşım için. Domateslere ben talibim. Sen ambalajını düşün bakalım.
Çağrı link=topic=48709.msg475201#msg475201 date=1322149838' Alıntı:
Neden olmasın,güzel bir düşünce bence de.Karşılıklı olarak herkes fayda sağlar.Şu an satacak birşeyimiz yok ama seneye artık :)
Bekleriz Çağrı teşekkürler.
Dqn link=topic=48709.msg475208#msg475208 date=1322150142' Alıntı:
İsteyen olursa organik gübresiz patates gönderebilirim ücretsiz ;)
Teşekkürler.

Güzel fikir abi, tebrik ediyorum. Üretilen şeylerin satışlı hem alıcı hem de satıcı için iyi olur. İnşallah bu gerçekleşir ve tam rayına oturturuz. :)

Holland link=topic=48709.msg475212#msg475212 date=1322150458' Alıntı:
Güzel fikir abi, tebrik ediyorum. Üretilen şeylerin satışlı hem alıcı hem de satıcı için iyi olur. İnşallah bu gerçekleşir ve tam rayına oturturuz. :)
Teşekkürler kardeşim, nüfus artıyor üreten ürününü değerlendirebilmeli. Tartışalım bakalım sonucu beraber göreceğiz kısmet olur yada olmaz. Bakalım
sinan1 link=topic=48709.msg475214#msg475214 date=1322150555' Alıntı:
gerçekten çok güzel bi konuya değinmişsin yusuf abi taze organiğin tadı başka olur tabiki
Teşekkürler kardeşim. Hayırlısı artık.

siz trakcısınız büyük düşünün !
:)
herşey satılsın ve hatta aranan lar diye bölüm açıp aranan üreünler de olsun ( mesela ben çok konu dışı olsada araba aksesuarı lazım warsa satan özelden ulaşsın :) )

Vallaha organik organik diyoruz ama ne kadar organik. İlaç kullanmıyor muyuz? Suni gübre kullanmıyor muyuz? Hibrit tohum kullanmıyor muyuz? Tüm bunları kullanıyoruz. İster tarlada ister serada olsun aynı şey. :) ama fikir olarak çok güzel

doganbey1 link=topic=48709.msg475314#msg475314 date=1322154545' Alıntı:
Vallaha organik organik diyoruz ama ne kadar organik. İlaç kullanmıyor muyuz? Suni gübre kullanmıyor muyuz? Hibrit tohum kullanmıyor muyuz? Tüm bunları kullanıyoruz. İster tarlada ister serada olsun aynı şey. :) ama fikir olarak çok güzel
bahçede annem 7 sıra domates yetiştirdi sadece koyun gübresi vardı ilaç vs hiçbirşey yoktu allah bereketini artırsın çok güzel domatesler

SmhGwz link=topic=48709.msg475393#msg475393 date=1322157441' Alıntı:
alk-*s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s
:D ‎+ Hap var , cigara var !
- Abi polis geliyor .
+ Simitçi ...! Taze simit !
zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s
çifçilikte hububat seneye işallah cevizde olacak

tekstil ürünüde var lazım olursa ;)

malkaralı_yusuf link=topic=48709.msg475195#msg475195 date=1322149435' Alıntı:
Bir liste yapalım herkes ne üretip satmak isterse listeye yazar ve fiyatını bildirir. Özelden mesaj ile hesap no alınır ödeme yapılır, ürün karşı ödemeli kargoya verilir ve bizim gibi köy kökenli şehir mahkumları yöresel tatlardan mahrum kalmamış olurlar. Tartışmaya açıyorum. İstanbul ' dan birşey isteyen olursa özel veya genel bana yazabilir. Selam, Saygı ve Sevgilerimle.

Güzel bir düşünce abi neden olmasın gerçekten,bizde pek pancar,buğday,ayçiçeği,mısır dışında satacak birşey yok ha bide organik et var ilaçsız hormonsuz danalar :) :)ama isteyen olursa dana kargoyla göndeririz :) :) işin şakası bi yanada satacak bişey olmasada alacak birşeyler olur mutlaka bu konuyu ben destekliyorum.