FERRUH USTAM ve ben 4lü 22 li pulluğu denerken

Ynt: FERRUH USTAM ve ben 4lü 22 li pulluğu denerken

Güzel paylaşım. Ferruh abiyle tarla sürmek büyük bir zevktir diye tahmin ediyorum. Konuşmalarada hiç sansür vermemişsiniz heheh...:D Ayrıca çalan şarkıyı Dragger ' ın tarlada pek dinleyeceğini sanmıyorum. Ferruh abinin CD si heralde...:D

traktör konusunda , profesyonel olan ferruh abi nın bilinçli traktör kullanımından , bir örnek olarak düşünüyorum...

FENDT ' in traktor kabini içinde yok diye bişi yok MAAŞALLAH
Her yerinden güç patlaması var adeta

Çok güzel kabin içi görüntü videolarından birisi
Keyfini çıkarın

alipasalierkan link=topic=5533.msg57486#msg57486 date=1216241146' Alıntı:
Güzel paylaşım. Ferruh abiyle tarla sürmek büyük bir zevktir diye tahmin ediyorum. Konuşmalarada hiç sansür vermemişsiniz heheh...:D Ayrıca çalan şarkıyı Dragger ' ın tarlada pek dinleyeceğini sanmıyorum. Ferruh abinin CD si heralde...:D
Benim cd im ayrı zaten orda :D :D

Mustaf-a Eskisehiri link=topic=5533.msg57650#msg57650 date=1216312996' Alıntı:
:) Benimde dikkatimi karaşanzımancı çekti. Atilla abi, Erkan abi ve Ferruh abi, işte büyük 3 ' lü. İnşallah hepsiyle şöyle bir muhabbet etme imkanım olur bir ara.
kişiler değil ,sitedeki üyelerimiz büyük olur kardeşim...bu sitede sizin katkılarınızı bilmeyen yok ...site üyeleri huzurunda , mustafa kardeşimi tebrik ederim...

Dragger link=topic=5533.msg57609#msg57609 date=1216295286' Alıntı:
Benim cd im ayrı zaten orda :D :D

esasında ferruh abim makinayı sürerken tüm dikkatini makina ve arazi durumu üzerinde yoğunlaştırıyordu dikkat ederseniz eli hep derinlik ayarında idi bunu bildiğim için ferruh ustamı soru bombardımanına tutamadım ama öncesinde sıkı ayak üstü bir muhabbetimiz oldu bilenler çok daha iyi bilir resimde de zaten duruşu bakışı çok şeyi anlatıyor

Mustaf-a Eskisehiri link=topic=5533.msg57650#msg57650 date=1216312996' Alıntı:
:) Benimde dikkatimi karaşanzımancı çekti. Atilla abi, Erkan abi ve Ferruh abi, işte büyük 3 ' lü. İnşallah hepsiyle şöyle bir muhabbet etme imkanım olur bir ara.
mustafa katılmıs aramıza işlerı bıtırmıs galıba yakısır

ağır abi link=topic=5533.msg57680#msg57680 date=1216322788' Alıntı:
mustafa katılmıs aramıza işlerı bıtırmıs galıba yakısır

Bir kaç gün daha yokum, artık dayanamadığım için bıraktım işleri geldim. :) 40 dönümün balyası çekilecek daha sonra yapabilirsek tarla sürme işleri var ondan sonra işim kalmıyor.

Mustaf-a Eskisehiri link=topic=5533.msg57726#msg57726 date=1216329621' Alıntı:
Bir kaç gün daha yokum, artık dayanamadığım için bıraktım işleri geldim. :) 40 dönümün balyası çekilecek daha sonra yapabilirsek tarla sürme işleri var ondan sonra işim kalmıyor.
yardıma gelelımmı ıtına ıle balya çekılır :):):)