ERKUNT KISMET 55

Ynt: ERKUNT KISMET 55

qarizmatiqa link=topic=49417.msg486538#msg486538 date=1323547426' Alıntı:
abi tümocandan new hollanddan erkuntdan hattattan fiyat al, hem 55 lerin hem bir üstlerinin fiyatlarını alda hep beraber düşünelim en uygununu bulalım traktör alıyosun sonra pişman olma keşke deme, biz uzelin battınca hiç mfye bakmadık komşu gitti ithal mf aldı çok özendim çok pişman oldum para aynı para adamın traktörü hem güçlü hem sınıf traktör. hepsine bak fiyat al bir tablo yapalım artıları eksileri yazalım kullananlara soralım servisine soralım karar verelim. bu erkunt ilk çıktığında ben çok severdim nh 4 pistonluydu erkunt 3 pistonluydu yenilik yapmaya çabalıyordu fiyatıda uygundu sonra nh td 80 diye bir model çıkarttı intercooler koymuş aklımı çeldi aşık oldum servette td80'i bırak td85'den bile pahalı bir hale geldi saçma çekişmeler saçma yakıt testleri yalan hile başlayınca soğudum ve itici gelmeye başladı erkuntlar bu düşüncemde enişteminde payı var kendisi erkunt servisi sakın almayın şöyle kötü böyle iyi değil diye birkaç müşterisinin arızasını anlattı tüm soğuttu beni.
tt serisine bak diyemiyorum erkunt 12 vites tt 8 vites ama tt turbo intercooler ile besleniyor erkuntda turbo yok, fiyatını bilmiyorum ama hattatın a65 var 12 vitesli turbo intercooler motorlu onada bak tine erkunt ayarında a55 var motoruda aynı şanzumanıda fiyatı uygun olursa onu tercih edersin gönül td65 ister :D imkanlar dahilindeyse td65e alman beni sevindirir :D
evet söylediklerine kısmen katılıyorum ..

eren kardeş sen alacağın motrda ne olmasını istiyorsun fiyat olarak . vites seçeneği hid. kaldırma kap. vesaire.. onları açıklarsan daha sağlıklı görüş suna biliriz..benim düşüncem ls u60c herşeyiyle 4 4lük. babamı kandıramadım . kandırabilseydim hayalim buydu. ama erkuntta iyi. ben bunu beğeniyorum http://www.lstraktor.com/U60Cteknik.html

bunların fiyatlarını hiç bilmiyorum şuan araştırma aşamasındayım bilinmedik markayada para vermeye niyetim yok bnm traktörle yaptım işleri hareketleri bu traktörlere yapabilecekmiyim ben malı biraz hor kullanırım ama bakımlarını hiç aksatmam pırıl pırıl bakarım dayanaklılık, kalite vites seçeneği kuyruk mili gibi faktörlerin iyi olması lazım

eniştem ls bayisi ben sana öğreneyim fiyatını ama plus getiriyor daha çok...plusun vitesi güzel değil ama bunları bilmiyorum.
lsye bakıpda landiniye mccormick ' e başak ' a bakmamak ayıp olur bence :D ben olsam başağı düşünürüm

Eren ASLAN link=topic=49417.msg486609#msg486609 date=1323549922' Alıntı:
ii olur hem arkadaşlarda öğrenir fiyatını bi liste fiyatı komple alırsan yazarsan ii olur
benim usta 90 plus aldı . biraz delidir kendisi ön çekerin şaftını 2 kez burktu, kopardı şimdi kendi dolu malzemeden yaptı sıkıntı yok diyo en zayıf ön çeker şaftı varmış diyo.. adam motoru yan yatırdı kabine bişley olmamış. memnun şu anda..

yaw kardeşim al bi tt55 4*4 arkana bakma hem 55 56 yı aratmaz hem de yılların tecrübesi var ama illa erkunt dersen bilemem erkuntu kötülemek gibi bi amacım yok.... ok-*-s ok-*-s ok-*-s ok-*-s ok-*-s ok-*-s

cesur631 link=topic=49417.msg622777#msg622777 date=1345390948' Alıntı:
yaw kardeşim al bi tt55 4*4 arkana bakma hem 55 56 yı aratmaz hem de yılların tecrübesi var ama illa erkunt dersen bilemem erkuntu kötülemek gibi bi amacım yok.... ok-*-s ok-*-s ok-*-s ok-*-s ok-*-s ok-*-s

TT 55 EVET ÇOK TECRÜBELİ YILLARDIR AYNI TRAKTÖR. DEĞİŞTİR DEĞİŞTİR HEP AYNI BE.55 56 DAN FARKI ÇOK. NERDE O ESKİ TRAKTÖRLERDEKİ SAĞLAMLIK ARTIK YOK.