Yaşadığınız ilginç korkunç hikayeler varsa buraya yazalım arkadaşlar buraya bakn

Ynt: Yaşadığınız ilginç korkunç hikayeler varsa buraya yazalım arkadaşlar buraya bakn

Ben de anlatayım madem.

Köydeyiz, gece tarlalara bakmaya gittik domuz filan geldi mi diye. Tarlalarda gezerken de korktuk bir kaç defa ama onlarda tilki filan çıktı onlardan korktuk. Asıl olay dönüşte yaşandı. Gece o kadar karanlıktı ki 135 ' in farlar aydınlatmıyor bile. Sonra traktör bir anda durdu. Arıza var ama çözemiyoruz. Telefon da çekmiyor, köye yürümek de kolay değil, uzaktaydık. Yarım saat filan uğraştık ama yapamayınca traktöre geçip oturduk. 3 kişiydik, benle bir arkadaş tekrar aşağı indik. Ben ışık tutuyorum, arkadaş da bakıyor bir şeylere. Bir anda arkamdan 'selamun aleyküm' diye ses geldi. Dizlerimin bağı çözüldü. Yavaşça arkamı döndüm, 70-80 yaşlarında bir dede. Suratını göremedim ama yavaş yavaş yürüyerek gitti yol boyunca. Işığı filan da yok, bastonla gidiyor. Adam karanlıkta kayboldu. Bizim traktör de bir kaç dakika sonra çalıştı. Hemen atladık traktöre gittik ama adamı göremedik. Bizim köyden değildi. En yakın köy de araba ile yarım saat sürüyor. Gecenin bir yarısı, o karanlıkta, ışık ve tüfek olmadan gezmek akıl alır değil. Zaten ne işi var orada onu da anlamadım. En ilginç anım buydu.

Bir de yine köydeyim. Gece çeşmeye gidip su doldurayım dedim. Yakında çeşme var ama ben suyu daha iyi olan uzaktaki çeşmeye gideyim dedim. Köyün kangalları filan da var yanımda onlara güvenerek gidiyorum. Çeşmeye biraz yaklaştım, bir anda çeşmenin yanında bir şey olduğunu fark ettim. Durdum, köpekler fark etmedi. Çeşmenin yanındaki şey bir anda döndü bana doğru, kıpkırmızı parlayan gözleri vardı. Sanki lazer gibi, çok parlaktı gözleri. Köpekler kuyruğu sıkıştırıp vıyak vıyak kaçıştı bir anda. Neredeyse altıma edeceğim ama hareket edemiyorum :D. Sonra fırladım eve son sürat. Çeşmeye gitmedim 1 hafta boyunca. Hala geceleri gitmiyorum o çeşmeye.

Cevap: Yaşadığınız ilginç korkunç hikayeler varsa buraya yazalım arkadaşlar buraya ba

4 5 sene önce benimde başımdan geçen bir olayı anlatayım :) ;

Saat 9 gibi harmanda son remorku doldurdum, eve yatmaya gidiyorum telefon çaldı, o zamanlar askerliğini yapmamış hazine buluruz, hayali ile köyün dört bir ucunu delik deşik ediyoruz tabi telefon çaldı muhtarın oğlu arıyor bu sefer kesin bizimoğlan hadi kapgel kepçeyi amcamların kepçesini alıp gittim, eş allahım eş eş allahım eş sonuç bomun pimi kesiyor ekip dağılıyor traktör sekiyor diye ekibin hepsi arkadaş grubumuzun vazgeçilmezi lada samaraya atlayıp gitti. bom yere yakın teypte son ses sibel can padişah şarkısı çalıyor ahes ahes aheste gidiyorum yolda çocuk beliriyor eski telefon direğinin oraya oturmuş ağlıyor korkudan ayaklarım tir tir titrediğinden debrejsiz frene bastıgımdan motor istop ediyor korkudan elimi telefona attım takside unuttugum aklıma geldi elim ayağım dizimin bağı çözüldü , bildiğim duaları okuyayım diyorum sübhaneke bile aklıma gelmiyor korka korka motoru çalıştırıp ezeyim dedim kontak kırıldı sinirden mi korkudan mı bilmiyorum bağırırken ağlamaya başladım sonra aşağı inip çocuğa yaklaşırken çocuk kaçmaya çabalarken kolundan tuttarken ağlaması bağırması artıtı can havli ile bende bağırıyorum, sonra içime bi rahatlık çöküp kolundan sürükleyerek traktöre bindirdim yağ çıbığı ile çalıştırarak devam ettik ama ben motoru yan yan sürüyorum hala korkuyorum dizlerim titrek vaziyette sonra eve gittim kapıyı annem açtı maaaaa herif koş koş seninki gelini getirmeden torunu getirmiş ocaklardan ırak demesi ile kendimi eve attım korkudan birde evde ağlaya ağlaya anlattım durumu sonra muhtara jandarmaya haber verdiler meğerse 3 harfli diye düşündüğümüz şey ağılda yatan çobanın çocuguymuş ağıldan atlayıp kaçan keçilerin peşine gitmiş çoban annesi fark etmeden cocukta babasının peşine gitmiş o gün bugundur ne gece herke giderim o bölgeye nede define işlerine o gün ki korku bana 4 5 yıldır yetiyor [emoji1]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cevap: Yaşadığınız ilginç korkunç hikayeler varsa buraya yazalım arkadaşlar buraya ba

Ben de bir anımı yazayım madem
Bir gün gece diskaro cekeyim dedim.Yaz günü tabi gündüz sıcak olduğu için bizim 165 hararete kalkiyo.neyse bizim orda mimli bir yer var adına Çin deresi derler.Bizim tarla da buranın ust tarafında bir yerde.Tarlaya gitmek için Çin deresinin yanından mutlaka gecersin.ana yoldan girdim Çin deresinin yanına bi baktım derede ateş yanıyor.ben yukarı doğru çıktıkça o da çıkıyor.Hemen bi Ayetel kursi okudum.Ateş hızlandı dağın ardında kaybolup gitti.Hani gerçek ateş desem yanma belirtisi yok.O gece tarlayı yarıda bırakıp eve gittim.Bu da böyle bir anım.

Son düzenleme: