Valtranın piyasası nasıl ve arkayı dağıtma sorunu var mı ?

Ynt: Valtranın piyasası nasıl ve arkayı dağıtma sorunu var mı ?

servetim link=topic=51948.msg530196#msg530196 date=1328615339' Alıntı:
biz fazla derin sürmüyoz ama bizim burda pancar söküyolardı güz aylarında vltra a95 8.5 dönüm söktü 250 tl yakti aynı yerde tt 504x4 söktü oda 30 litre yakti az bi fark degil
8.5 dönüm e 250 tl mi dönüm başına 29 tl oluyo bu nasıl iş ben anlamadım bu motor yakıtı yere boşaltarakmi gitti ?

servetim link=topic=51948.msg530196#msg530196 date=1328615339' Alıntı:
biz fazla derin sürmüyoz ama bizim burda pancar söküyolardı güz aylarında vltra a95 8.5 dönüm söktü 250 tl yakti aynı yerde tt 504x4 söktü oda 30 litre yakti az bi fark degil
tt 50 3.5 litre yakmiş oluyor dönüme bu ışte bi gariplik yokmu sence ?

bence hiç tereddüt etmeyin çünkü valla burda da bir çok a85 ve bir çok seri var daha sanayi görmedi hepside adam a85 e 32 ton pancarla rampaya vuruyor 3 adet 4 tekerli 8 tonluk römorkla td 95 bile çıkamıyor fakat LDA lısını alırsan çok daha memnun kalırsın bende her türlü yardımcı olurum sorun varsa

Lda li modellerin digerlerinden farki nedir acaba?

ya şuanda bizde bir td85 birde td 75(turbo intercooler) var ondan önce avrupa a85 vardı onun arkasında ses gelmeye başladı servise sordum arkayı dağıtmak üzere dedi.bizde satmak zorunda kaldık şimdi yine a85 almaya niyetliyiz.

8400 satte valtra var 2010 model senelik 40 50 bin balye yapıyor kereste çekiyor 500 yarim ekin ekiyorum daha hiç bişey yok ama 2018 a95 alacam

bi valtra kullanıcısı olarak çok memnunum piyasada gün geçtikçe fazlalaşıyorlar çevremde bir çok kullanıcı var hepside memnun...
arka dağıtan valtra hiç duymadım...
eğer gerçekten ilgileniyorsan valtra yla her türlü yardımcı olabilirim...
bende a95 alip alpaslan kepce attiracam ama kime sorsam onermiyorlar yakit fazla parcasi cok pahali kalitesiz hattat ile ayni diyorla

bende a95 alip alpaslan kepce attiracam ama kime sorsam onermiyorlar yakit fazla parcasi cok pahali kalitesiz hattat ile ayni diyorla
Bence çok güzel traktör autocontrol 12+12 şanzımanlı modelini almanızı tavsiye ederim. 2007 16+8 şanzımanlısını kepçede kullanılıyoruz çok kuvvetli kepçede de geniş aks ve ağır olduğundan güzel iş çıkarıyor. Bu videoda da incelemesini yaptım: