motorlu testere tavsiyesi ? (hızar)

Sthil motorlu testere almayı düşünüyoruz tarim kredice ms 170 modeline 750 tl dediler nasıldır sizce yorumlarmısiniz internette 850 den aşağı fiyat bulamadım birde makinanın üzerinde made in prc yazıyor orjinal değil mi bu urun

Sthil motorlu testere almayı düşünüyoruz tarim kredice ms 170 modeline 750 tl dediler nasıldır sizce yorumlarmısiniz internette 850 den aşağı fiyat bulamadım birde makinanın üzerinde made in prc yazıyor orjinal değil mi bu urun
Eski sthiller almanya uretim yenileri cin ben husqvarna isvec olanlari tavsiye ederim

• Beğen
Tepkiler: ebay06
Ben üç ay önce aldım ms170'i. Güzel makine, eğer sobalı odunumu yapıcam, ufak budamalar yapıcam diyorsanız hiç düşünmeden alın derim. Ama büyük ağaç devirme işi için küçük makine, yapıcanız işe göre düşünmelisiniz. Ben memnunum.😊

• Beğen
Tepkiler: ebay06
Yanı isteseler getirirlerde böyle ufak tefek şeylerle uğraşmıyorlar adamlara cinko sülfat amino asit veya çeşitli gübre ve ilaç getirin diyorum adam bön bön yüzüme bakıyor belki daha ne olduğunu bile bilmiyordur

Beyler 1750 tlye oleomac 952 aldım İtalyan Malatya ponkobirlik den Şubat ödemeye güzel makina daha pek kullanmadım bir iki sağ sol işleri odun zamanı gelince tam anlayacaz
Ondan önce sahindiawa 488 vardı piston gömlek gitti ama onunda yaptiracam vaz geçilmez tutku olarak
Hızar motoru olan arkadaşlara söylüyorum motoru öldüren emanet vermek benzin e yağ koymuyorlar veya iyi ayarlamiyorlar hep ondan piston gömlek sıyırıyor özellikle aman bir dalım var kurudu yok çatıya değiyor diyenlere dikkat edin gidin kendiniz kesin gelin ondan iyi.

• Beğen
Tepkiler: YUSUFTUYLUOGLU