KUBATA 2 AYDAN SONRA SOĞUKTA ÇALIŞTIRMA...

Ynt: KUBATA 2 AYDAN SONRA SOĞUKTA ÇALIŞTIRMA...

Arkadaşlar görüş ve bilgi ve önerileriniz için çok teşekkür ederim .... soğuk olduğu için ekranda daha önce görmediğim bir ışık yandı söndüğünde tek marşla aldı ve egzozdan duman çıkmadı muhtemelen altörnatörden kaynaklı olsa gerek ...

mustafa buda benim kubota nın cold start ı :) 2-3 haftadır çalışmıyordu.. kapalı garajda kubota ama yaklaşık 40cm kar vardı köyde.. garaj kapalı oldugu için sesi baya yankı yapıyor rahatsız edici olmuş videoda..
Video-0007.mp4

Yavuz abi bizim kubotada çıkan ışık szinmkinde yok acaba dışarıda kaldığındanmı yanıyoki o ışık....
omerfarukkoc link=topic=52271.msg537236#msg537236 date=1329210309' Alıntı:
güzel paylaşım olmus mustafa abi... :) kubo ' lar cold start ' ta :D
sağol kardeş.... kubotanın en güzel özelliklerinden birisi bu soğukta bile duman atmıyor...

mustafagursacli link=topic=52271.msg537239#msg537239 date=1329211121' Alıntı:
Yavuz abi bizim kubotada çıkan ışık szinmkinde yok acaba dışarıda kaldığındanmı yanıyoki o ışık.... sağol kardeş.... kubotanın en güzel özelliklerinden birisi bu soğukta bile duman atmıyor...

yok mustafa o ısıtıcı ışıgı senin orası daha soguk demek ki ondan yanmış benim kinde hiç görmedim çok sguk oldugunda o ısıtıcı lambası yanar katalogunda yazıyordu.. kaç dereceden sonra yanıyorsa bilmiyorum.. ama -20dereceye kadar kubota sorunsuz çalışır yakıt donabilir onun için opsiyonel depo ısıtıcı taktırmak gerekli...

ceya023 link=topic=52271.msg537253#msg537253 date=1329212319' Alıntı:
yok mustafa o ısıtıcı ışıgı senin orası daha soguk demek ki ondan yanmış benim kinde hiç görmedim çok sguk oldugunda o ısıtıcı lambası yanar katalogunda yazıyordu.. kaç dereceden sonra yanıyorsa bilmiyorum.. ama -20dereceye kadar kubota sorunsuz çalışır yakıt donabilir onun için opsiyonel depo ısıtıcı taktırmak gerekli...
sormadılarki öyle bir şey yoksa kesi,n seçerdim...