erkunt 80t

aradaşlar amcamda 80t var bugun köyun okuluna odun getırmeye gıttıler ama kardan amcam çıkamamış romorkla sonra td80 bos çıkmış ve hattat hiç gidemeden kalmış ve köylu kave onunde tartışmaya başladı amcam tam kullanamıyor traktoru odunu boşaltık ben bındım traktore romorkuda çıkardım tdyle yanyana geldım ye kara gırdık ıkımızde gıtık sonuna kadar ama o geri gelirken kar sılıne denk geldı kaldı ama erkut karı parçaladı gıttı yola cıktım köylunun azı açık kaldı zuha-*-s *098*-

Ynt: erkunt 80t

demekki erkunt un kullanımı konusundaki tecrübe traktörün performansını arttırıyor. amcanızın erkuntu iyi tanımadığı için başarısız oluşu belkide erkunt konusunda alay konusu olacaktı. siz devreye girince her şey tersine dönmüştür.

kardeş ben bunu çok denedım ve gordum daha gecenler bır tanıdık bındı benım nımete ondada kısmet var ve çıkamadı indi ben hiç zorlanmadan çıktım aynı yerden ve abımdede çok oldu bu olay anlıcan traktor kulanan kısıden kıse gore farkılı verım verır herseyı traktoden beklemeyecen bırazda sne onu yönetecen anladıysan tabi

kardes anmanızda sorun var sanırım ben erkunttan bahsettım için zf sanzumanı yazdım tabıkı her traktor için aynı bu durum sen hanı traktore bınersen bıno traktorun dılını anlamıyorsan otraktor ejderhe olsada bısey yapassın

konu burda erkunt oldu için zf dedık bız yoksaher makına aynıdır yanı senın traktore kullanmayı bılmeyen bırı bınse uygun yerde uygun vıtes kullanmasa ne olur tabı verım alamaz bız bunu dıyoruz ve zf lerde daha çok oluyor bu