TLA 100 ın KUYRUĞUNU DÜZELTİK ARKADAŞLAR

Ynt: TLA 100 ın KUYRUĞUNU DÜZELTİK ARKADAŞLAR

Allah kabul etsin. Kaza, beladan korusun. Sizin oralarda kuyruk düzeltme işi baya masraflı oluyor galiba...:D Bizde kahvede çay ısmarlarlar. En fazla bide kazadan korusun diye koç keser ve dağıtırlar....

Hayırlı olsun traktörünüz güle güle kullanın yanlız dikkatimi çekti sofrada alkol yok bizim burdamı sadece yoksa arkadaşlardan kaynaklanan birşeymi bizde içki alınır kutlanır bir traktör olsun araba olsun ıslama muhabbeti vardır :) en son ocak ayında arabayı aldığımda ıslayalım arabayı diye tutturdular 1 aylık neredeyse benzin parası gitti birde gece sonunda sarhoş toparlamak cabası :)

kobra47 link=topic=54017.msg567711#msg567711 date=1332519894' Alıntı:
ömer faruk nerelerdesin led leri getirdim ortada yoksun ne yapalım gözüm sende
hacı abi konyadaydım bugün memlekete geldim yarın babamla gübre atıcaz ertesi gün tekrardan gidicem konyaya...
ama telden sürekli baglanıyorum buraya :)
sen ne istiyosn tam olrak, nerelere yapıcan, düşüncelern neler onları söyle abi ona göre konusalm ;)

Her daim yaparız ledleri ;D ;D

djzeus link=topic=54017.msg568018#msg568018 date=1332537307' Alıntı:
Hayırlı olsun traktörünüz güle güle kullanın yanlız dikkatimi çekti sofrada alkol yok bizim burdamı sadece yoksa arkadaşlardan kaynaklanan birşeymi bizde içki alınır kutlanır bir traktör olsun araba olsun ıslama muhabbeti vardır :) en son ocak ayında arabayı aldığımda ıslayalım arabayı diye tutturdular 1 aylık neredeyse benzin parası gitti birde gece sonunda sarhoş toparlamak cabası :)

bizim burda alkölü sofra yoktur alkolü içen hep gizli içmiştir yoksa burda hem dini olarak haram hemde toplumda kendisine yer bulamaz ve yaşadığı sürece toplumda içkiçi diye anılır onun için özelikle köylerde içki içen yüzde bir dahi yoktur

omerfarukkoc link=topic=54017.msg568042#msg568042 date=1332540964' Alıntı:
hacı abi konyadaydım bugün memlekete geldim yarın babamla gübre atıcaz ertesi gün tekrardan gidicem konyaya...
ama telden sürekli baglanıyorum buraya :)
sen ne istiyosn tam olrak, nerelere yapıcan, düşüncelern neler onları söyle abi ona göre konusalm ;)

Her daim yaparız ledleri ;D ;D

müsait bir zamanda beklıyorum