AHIR PLANLARI

Ynt: AHIR PLANLARI

Çağrı link=topic=54387.msg575056#msg575056 date=1333580023' Alıntı:
Birçok kişi internette bu tarz planlar arıyor fakat bulamıyorlar,çünkü bu iş iyice ranta dönüştü size bunun gibi bir çizim vermek için en az 1000 lira civarı bir para istiyorlar.Bu çizimleri ziraat fakültesindeki bir hocamız vasıtasıya öğrendim,sitede de birçok kez linkini attım fakat burda daha derli toplu paylaşayım,ihtiyacı olan arkadaşlar da faydalanırlar.
Her sistemin iki çeşidi var,birisi yem yolu içeri birisi dışarıda.Dışarıda olanların çatısı ister tek yönlü ister çift yönlü olabiliyor.
Ayrıca burda 50 ve 40 başlık sistemler var,mesela 100 başlık sistem istiyorsunuz,50lik olanın karşısına aynısından yapınca 100 için oluyor :)

İlk önce 50 başlık sistem planları,sonra 40 zaten fotoları açarsanız üstünde yazıyor kaçlık nasıl sistem olduğu.

Not:Dökümanlar Amasya DSYB sitesinden alıntıdır.

Konu hortlayacak ama :) resimler görüntülenemiyor düzeltebilir misiniz? teşekkürler :)

Cevap: Ynt: AHIR PLANLARI

bunlarda benim çizdiğim planlar arkadaşlar nasip olursa seneye çizdiklerimden bir tanesini faaliyete geçireceğim

ahır-proje 1-3.jpgahır-proje 1-2.jpgahır proje 1-1.jpgahır proje -1.jpgAhır-3.jpgAhır-2.jpgAhır-1.jpg