TARIM ÖZ İLE HEP BERABER ....

Ynt: TARIM ÖZ İLE HEP BERABER ....

Firma ve temsilcilerini aramızda görmek gerçekten çok sevindirici. Soru veya sorunlarımıza en kısa zamanda ve faydalı olacak cevaplar vermeniz dileğiyle aramıza hoş geldiniz.

Konuya en son ben yazmisim yine ben yazayim
Tarim oz makinemizi 2015 de aldik
2015 de 1100
2016 da hava sartlarindan dolayi 450
2017 de 900 donum ekim yaptik cok memnunum 2017 de 150 dekar yonca ekimi yaptik gr olarak attik tarlaya cok dengeli ekim yaptik
2018 de ekim yapip kismet olursa 16 veya 18 li olarak degistirmeyi dusunuyorum
Dediginiz gibi isikcan bayisinden aldik makineyi
Aldiktan sonra ahmet arslan beyle devamli irtibatta olduk kendisi cok yardimci oldu Allah razi olsun hem kendisinden hem firmasindan hayirli musteriler dilerim

Konuya en son ben yazmisim yine ben yazayim
Tarim oz makinemizi 2015 de aldik
2015 de 1100
2016 da hava sartlarindan dolayi 450
2017 de 900 donum ekim yaptik cok memnunum 2017 de 150 dekar yonca ekimi yaptik gr olarak attik tarlaya cok dengeli ekim yaptik
2018 de ekim yapip kismet olursa 16 veya 18 li olarak degistirmeyi dusunuyorum
Dediginiz gibi isikcan bayisinden aldik makineyi
Aldiktan sonra ahmet arslan beyle devamli irtibatta olduk kendisi cok yardimci oldu Allah razi olsun hem kendisinden hem firmasindan hayirli musteriler dilerim

Ben senin kadar memnun değilim skala tam bir facia malzeme kaliteli olabilir ama skalaya uyup tohumu gübreyi ayarlayıp atıyorsun istediğin miktarı yakalamak zor 2014 18 li var bende 2014 model toplasan 700 dekar anca ekmiştir çift mibzer var çünkü bizde seninkini satarsan bunu sananverelim ... muhtemelen askılı tipe geçeceğim bu gidişle IMG_8714.JPGIMG_8711.JPG

Ben senin kadar memnun değilim skala tam bir facia malzeme kaliteli olabilir ama skalaya uyup tohumu gübreyi ayarlayıp atıyorsun istediğin miktarı yakalamak zor 2014 18 li var bende 2014 model toplasan 700 dekar anca ekmiştir çift mibzer var çünkü bizde seninkini satarsan bunu sananverelim ... muhtemelen askılı tipe geçeceğim bu gidişle Ekli dosyayı görüntüle 23605Ekli dosyayı görüntüle 23606
Evet emrah hocam dogru diyon taploya bakip ekim yaparsan yaniltiyo hem gubre hem tohum birde tohumun irili ufakli olusuda cok etkiliyo artik isi cozdum tarla dekari dogru ise %1%3 arasi yanilma payi

Evet emrah hocam dogru diyon taploya bakip ekim yaparsan yaniltiyo hem gubre hem tohum birde tohumun irili ufakli olusuda cok etkiliyo artik isi cozdum tarla dekari dogru ise %1%3 arasi yanilma payi

Bıktım bunaldım birde hatalarını kabul etmeyip sonradan yeni sticer yolluyorlar onlar yapar biz kullanıp tecrübe elde ederiz Yanılmak istemiyorum artık HMS balta ayak alıcam

• Beğen
Tepkiler: ASARCIKLI
TARIM ÖZ ' den bütün çiftçi dostlarımıza selamlar,

Bir süredir forumu takip ettik ve gerçekten faydalı bir forum olduğu kanaatına varıp, aranıza katılmaya karar verdik. Daha önceki mesajlarda firmamız adına teşekürlerinizi, şikayetlerinizi, olumlu ya da olumsuz eleştirilerinizi okuduk.Yorum yazan herkese teşekürlerimizi sunarız. Bizler TARIM ÖZ olarak daima çiftçi dostlarımızın yanında olmaya özen gösterdik ve de buna devam edeceğiz.Sizler için en son teknoloji ile çalışıp sizlere en iyi hizmet vermeye çalışacağız. Üretimde görevli Makina, Endüstri Mühendisleri, bu işe gönül vermiş tecrübeli ustalarımız, AR-GE ve Kalite Bölümlerimiz ile sizlerin dilek ve şikayetlerini, sorunlarını vb. www.trakkulup.net aracılığıyla çözmeye çalışacağız. Forum aracılığıyla firmamızdaki gelişmeleri buradan sizlere aktaracağız.

Teknik ve her konuda Sn.Ahmet Arslan sizlerin sorunlarını memnuniyetle karşılayacaktır.
Tel NO : 05549324242
Teşekürler...
Hg niz 20 sene önce başladığımız tarımöz yolculuğumuz da bu sene 5.tarımöz mibzerimizi aldık ilk aldığımız hala elimizde vede hala kullanıyoruz bu süreçte parça konusunda olsun aklımızın takıldığı konularda olsun bize her zaman yardımcı olan tarımözü burada görmekten çok mutlu oldum saygılar...