KUBOTA MARKASINI tanımak mı istiyorsunuz... Buyrun videoyu izleyin...

Ynt: KUBOTA MARKASINI tanımak mı istiyorsunuz... Buyrun videoyu izleyin...

adamlar her dalda japon devi öyleki ağacın yaprağında bir an için kubota yazacak sandım

yüz üzüerinden yüz hakkeddin kubota

Videoyla olmaz bu işler Doğancan bey, sizin bayiden bir M9540 gönder de bir iki sene kullanayım kendi gözlerimle görüp, test edip onaylayayım kaliteyi. :D

:D Hahahaha. Hacı sen ver motorunu üzerine de bir miktar ver. O zaman adrese teslim yapalım. Dene kullan ikincisi al ;D yahut sizin o yakın köylerdekileri kullan bakalım :D

doganbey1 link=topic=55652.msg599958#msg599958 date=1338147581' Alıntı:
:D Hahahaha. Hacı sen ver motorunu üzerine de bir miktar ver. O zaman adrese teslim yapalım. Dene kullan ikincisi al ;D yahut sizin o yakın köylerdekileri kullan bakalım :D

Ben reklam olması babında söyledim onu hacım yoksa para verecek olduktan sonra hemen hallederiz işi. Neyse ben burdakileri bi yoklayayım o zaman. :D

Kubota ürün yelpazesi çok geniş olmakla birlikte, Türkiye ' ye biraz geç gelmiş bir marka.(2009 yılında traktör pazarına girmiştir.) Bu yüzden de insanlarımız markaya karşı biraz yabancılık çekiyorlar... Bu da doğal bir şey.

Ama gün geçtikçe ve Kubota traktörler yaygınlaştıkça, daha da tutulacağından eminim.

Bu arada Başkan, video bana biraz tanıdık geldi :)