yonca biçme makinası tavsiye

Sıkmalı ya güç yetmiyor 14000 lira fazla yer YÖK traktörü değiştirince acaba büyük mü alsak 165 ilk ortak almıştık ama sonra ayırmaya karar verdik

Bende fimax var 5 diskli 210 cm yer götürüyor taşlı yerde orta kolu uzatiyorum sıkıntı olmuyor arkadaki kanatları actimmi dağınık namlu yapıyor çabuk kuruyor tamburlu gibi masrafı yoktur bıçak kolay kolay atmaz yalnız bu sene TT 55 ile arkadaşım biçmeye çalıştı yapamadi otu fazla parçaladı biraz hızlı gitmen lazım eğer ot yatmissa

135 mf Traktörümüz var malum 35 hp çok fazla kaldırmıyor. Onun için tamburlu makina Öneriniz var mı 165 lik olur mu

165 ilk gayet güzel olur geçen sezon sıfır sürüm marka aldım 165 lik güzel makina ondan önce yine sıfır Tınaz vardı o 195 likti uzun olduğu için traktörü çok hırpalıyordu arazide biçim yaparken uzun olduğu için hidrolik kollarına hep zarar verdi yana doğru açıldığı için sağ hidrolik koluna çok yükleniyor 165 lik ideal tınazdan da memnundum sürümden de memnunum

165 ilk gayet güzel olur geçen sezon sıfır sürüm marka aldım 165 lik güzel makina ondan önce yine sıfır Tınaz vardı o 195 likti uzun olduğu için traktörü çok hırpalıyordu arazide biçim yaparken uzun olduğu için hidrolik kollarına hep zarar verdi yana doğru açıldığı için sağ hidrolik koluna çok yükleniyor 165 lik ideal tınazdan da memnundum sürümden de memnunum

Mesut 80 ı sallamaz artık uzun traktor ver coşkuyu biçsin