ALPLER ZİRAAT ALETLERİ; YENİ KURUMSAL WEB SİTEMİZ HİZMETİNİZDE...

Ynt: ALPLER ZİRAAT ALETLERİ; YENİ KURUMSAL WEB SİTEMİZ HİZMETİNİZDE...

Güzel çalışma olmuş Mustafa Bey;
Alplerin en büyük eksiğiydi bence.Çok doğru bir çalışma yapmışsınız.Müşteri memnuniyetinizde ki ve ekipmanlarınızdaki sağlamlık ,güzellik siteye de yansımış.

almeks.com.tr hala yayında. Çünkü Almeks bizim yurtdışı pazarlama yaptığımız şirketimiz...
www.alpler.com.tr çok eskiden beri hizmetinizdeydi. Fakat sitemizdeki güncelleme çalışmaları sebebiyle bir kaç aylığına kapalı kaldı. Bu aradaki boşlukta da almeks.com.tr imdadımıza yetişti...

Site güzel olabilir fakat fabrikanız aranınca müşteri ile daha iyi daha kaliteli bir şekilde ilgilenilmesi gerekirdi diye düşünüyorum. Hiç kaale almayan bir ses ile karşılaşmak insanın şevkini kırıyor.

Kiminle görüştünüz. İsmini söyleyin ilgilenelim... Yoğunluktan olan bir şey olabilir belki ama buradaki arkadaşlarımızın öyle bir tutumu olamaz kesinlikle. Ben yine de arkadaşlarım adına sizlerden özür dilerim...

mustafa güçlü alpler link=topic=56980.msg611798#msg611798 date=1341305114' Alıntı:
Kiminle görüştünüz. İsmini söyleyin ilgilenelim... Yoğunluktan olan bir şey olabilir belki ama buradaki arkadaşlarımızın öyle bir tutumu olamaz kesinlikle. Ben yine de arkadaşlarım adına sizlerden özür dilerim...
Mustafa bey ilginiz için teşekkür ederim. Kim ile görüştüğümü hatırlamıyorum fakat goldoni marka traktöre uygun pulluk soracaktık. Biz size döneceğiz dediler ilgilenmeden olay orada kapandı. Benim gözümde de - bir kayıp oldu. Siz gibi ilgili insanların, müşteri odaklı insanların artması gerekli.

hayırlı olsun.
sayın yetkili neden bayiler arasında fiyatlarınız çok farklı.
pulluklarınız ara mesafesi dar,ünlü gibi biraz açmanız mümkün degil mi?

evet bölgemde yıllarca alpler ilk sırada iken şuan ünlü pulluklar ilk sıraya yerleşti.anlatmak istediğim konu yanlış anlaşılmasın yenilik şart.bayileriniz tutarsız geliyor fiyat konusunda.

Bayileriniz cok tutarsız ve 2008 yılında aldıgımız 4 14 inç pullukta aynalarda catlama oldu. Eski alpler kalitesi hiç kalmamiş, ilgi alakaa hiç yok fabrikayla iletişime geçtik, bayiyle passlaştırdılar saolsunlar. kullanıcı hatası vs.. aklmaya calişiyorlar kendilerini

wan7ed link=topic=56980.msg611837#msg611837 date=1341313150' Alıntı:
Bayileriniz cok tutarsız ve 2008 yılında aldıgımız 4 14 inç pullukta aynalarda catlama oldu. Eski alpler kalitesi hiç kalmamiş, ilgi alakaa hiç yok fabrikayla iletişime geçtik, bayiyle passlaştırdılar saolsunlar. kullanıcı hatası vs.. aklmaya calişiyorlar kendilerini
zaten türkiyede herşey satana kadar.bi tarım aleti aldık adam dedi ömür boyu garanti.firma 2 yıl veriyor ben ömür boyu dedi.ilk senesinde aletin bir yeri kırıldı.götürdük adama.aynen cevap şu; taşa vurmuşsunuz :( dedim taşa vurduk tabi çünkü toprak ta kırılmaz ;D neyse konuyu pert etmeyelim

gokhanozkan link=topic=56980.msg611838#msg611838 date=1341313410' Alıntı:
zaten türkiyede herşey satana kadar.bi tarım aleti aldık adam dedi ömür boyu garanti.firma 2 yıl veriyor ben ömür boyu dedi.ilk senesinde aletin bir yeri kırıldı.götürdük adama.aynen cevap şu; taşa vurmuşsunuz :( dedim taşa vurduk tabi çünkü toprak ta kırılmaz ;D neyse konuyu pert etmeyelim
:D güldürdün beni abi

wan7ed link=topic=56980.msg611837#msg611837 date=1341313150' Alıntı:
Valla arkadaşlar biz B serilerine ve M serilerine alpler pulluk ile çalışıyoruz 2009 yılından bu yana şimdiye kadar bir sıkıntı olmadı.Hatta yanlış olmasın 1,5 ay kadar önce müşteri toprağı devirmiyor dedi pulluk bir üst numarasıyla hiç bir ek ücret almadan değiştirdiler.Ama ben direk alpler firmasıyla muhattap oldum direk fabrikayla iletişime geçin derim Genel müdür Celal bey yada usta başları Mustafa bey var yardımcı oluyorlar.

bugün bir şey çalıştıgım yerde buronun birine kapı takıldı kapı 10 gün sonra bozuldu.neyse arkadaşlar tamir etmeye çelışırken vidaları sökmeye çalışırken vidalar ellerine geldi zorlamadan adam delmiş şarjlı matkap zormamış bile yavaşsa delip sıkıp gitmişler.
aramızda şöyle sohbet ettik konu üzerine bir işin içinde TÜRK işi varsa beş dakika bekleyeceksin.hile var,hiyanetlik var,başdan savma var,dikkatsizlik var,magduriyet var,güvensizlik var,sahtekarlık var,var oglu var..kötü için ne gerkli ise hepsi var.
bu milleti savaştıracaksın başka iş vermeyeceksin ............

konu anlaşılmıştır herhalde üreten malım der....bayi ........ben satarım......der..... alan düşünsün.........

köylü link=topic=56980.msg611846#msg611846 date=1341314936' Alıntı:
bugün bir şey çalıştıgım yerde buronun birine kapı takıldı kapı 10 gün sonra bozuldu.neyse arkadaşlar tamir etmeye çelışırken vidaları sökmeye çalışırken vidalar ellerine geldi zorlamadan adam delmiş şarjlı matkap zormamış bile yavaşsa delip sıkıp gitmişler.
aramızda şöyle sohbet ettik konu üzerine bir işin içinde TÜRK işi varsa beş dakika bekleyeceksin.hile var,hiyanetlik var,başdan savma var,dikkatsizlik var,magduriyet var,güvensizlik var,sahtekarlık var,var oglu var..kötü için ne gerkli ise hepsi var.
bu milleti savaştıracaksın başka iş vermeyeceksin ............

konu anlaşılmıştır herhalde üreten malım der....bayi ........ben satarım......der..... alan düşünsün.........
Bu yüzden bir şey alacakken gözümüz avrupa mallarında oluyor,neden yerliyi tercih etmek istemiyoruz bunu düşünmek gerekiyor.Yerli kaliteli üret şan ın yürüsün,kalilte olunca zaten kalite farkı yansıması oluyor fiyata.Ama parayı vuran firmalar kaliteyide bozuyor parayı görünce.Kaliteli mal üretmek misyon ve vizyon meselesi günü kurtarmak düşüncesi şeklinde olmamalı.

fendin bir videosunu seyrettim ankardaki bayisinde adamlar makinalrı taşların ve kayaların üzrerinde son surat iş yapıyor taş kırılıyor toz oluyor,çıkan kıvılcımlar dan makinalar gözükmüyor işte kalite...............

alikinaci link=topic=56980.msg611842#msg611842 date=1341314298' Alıntı:
Valla arkadaşlar biz B serilerine ve M serilerine alpler pulluk ile çalışıyoruz 2009 yılından bu yana şimdiye kadar bir sıkıntı olmadı.Hatta yanlış olmasın 1,5 ay kadar önce müşteri toprağı devirmiyor dedi pulluk bir üst numarasıyla hiç bir ek ücret almadan değiştirdiler.Ama ben direk alpler firmasıyla muhattap oldum direk fabrikayla iletişime geçin derim Genel müdür Celal bey yada usta başları Mustafa bey var yardımcı oluyorlar.
Kardeşim 2008 model 14 inçlerde genelde hatalıymış coğu kişide olmuş aynadan kenarından 4 parmak çatlama yapıyor sonra yavaş yavaş düşüyor.. 2 ay oldu kullanalı hemen 2 tanesi catladı düştü, sonra gecen yıl en sondakı puluğun aynası çatladı, hala düşmedi o :)) Ama Alpler sahip çıkmadı, değiştirmesi lazımdı . Pankobırlıkten almiştik, pulluğuda firmayla görüştük gelcek gitcek diye diye 30 kere gitmişimdir Az kalsın araba olcaktık o Derece :D Sonuç yok.

wan7ed link=topic=56980.msg611855#msg611855 date=1341315661' Alıntı:
Kardeşim 2008 model 14 inçlerde genelde hatalıymış coğu kişide olmuş aynadan kenarından 4 parmak çatlama yapıyor sonra yavaş yavaş düşüyor.. 2 ay oldu kullanalı hemen 2 tanesi catladı düştü, sonra gecen yıl en sondakı puluğun aynası çatladı, hala düşmedi o :)) Ama Alpler sahip çıkmadı, değiştirmesi lazımdı . Pankobırlıkten almiştik, pulluğuda firmayla görüştük gelcek gitcek diye diye 30 kere gitmişimdir Az kalsın araba olcaktık o Derece :D Sonuç yok.
Doğrudur kardeşim bazen bayiyi saf dışı bırakıp direk en baştakilerle görüşmek gerekiyor sil sile olayı olmuyorsa.Ama oradanda sonuc çıkmıyorsa :)