TD110 D KULLANICILARINDAN RESİM VİDEO VE TEKNİK YORUMLARINI ALABİLİRMİYİZ

Ynt: TD110 D KULLANICILARINDAN RESİM VİDEO VE TEKNİK YORUMLARINI ALABİLİRMİYİZ

ali saraç kardeşim silaj makinasında kulanacaz demişin 110 lugu acaba kaç gazda çalıştıracaksınız birde 540 1000 devirmi yani silaj makinası bayabi gaz istiyor 15 gaz falan yetmez o yüzden bir sormak istedim :S

110 daki mekik kolu eski kolun direksiyon yanına alınmış hali galiba t5000 serisi gibi değil. geçenlerde sanayide gördüm yeni almış adam 1 ay olmuş hidrolikten yağ kaçırmış nasıl dedim eh işte aldık dedi pek memnun değil gibi duruyordu performansı nasıl dedim çekiş olarak çok iyi dedi.

rıdvan8066 link=topic=57791.msg764346#msg764346 date=1375708789' Alıntı:
110 daki mekik kolu eski kolun direksiyon yanına alınmış hali galiba t5000 serisi gibi değil. geçenlerde sanayide gördüm yeni almış adam 1 ay olmuş hidrolikten yağ kaçırmış nasıl dedim eh işte aldık dedi pek memnun değil gibi duruyordu performansı nasıl dedim çekiş olarak çok iyi dedi.
T5000 Serisindeki Şatıl Sistemi Elektronik...
TD-D Serisindeki İse Halatlı Sistem...

[/QUOTE]
rıdvan8066 link=topic=57791.msg764346#msg764346 date=1375708789' Alıntı:
Eski td ler kol yanda sol aşağıda kuru balata debriyaj sistemi.(mekik)
Yeni td lerde kol dreksiyonun altında yağlı çoklu balata debriyaj sistemi(şetıl)
Yerli üretim hiç bir traktörde yok şu an . önemli bir özellik.

İş yaptığımız bi çiftlikte Nh 90 vardı şimdi 110 ' da aldılar.. lakin 110 ' a takılı sıra bağımsız mısır hasat makinası 2. kere arka kolları eğdi, kırdı.. bu kol sorunu nedir? Motor daha yeni bayiyi vs. armış epey kızmışlar ama yapabilecek bişey var mı?

bende 4 tane td110 blm var aşırı fazla yakıyor , pompalarını ayara göndermeme rağmen değişmedi. ilgi Aragon 24 lü bağımsız ızgara (disktirler) de dönümde 1.6 lt mazot yaktı , aynı ili 7070 le yapınca .066 lt mazot yakıyordu. pamuk ekerken günde 1 depo yakıyor Allahın emiri.