YERLİ ARCUSİN ../.. İZMİR TARIM STACKER SERİSİ BALYA İSTİFLEYİCİ [2012]...!!!

[size=10pt]YERLİ ARCUSİN ../.. İZMİR TARIM MAKİNALARI STACKER SERİSİ BALYA İSTİFLEYİCİ [2012]...!!!
[/size]
-Stacker 80
-Stacker 120
-Stacker 168

reklam11.jpeg

reklam21.jpeg

reklam4.jpeg

reklam3.jpeg

reklam5_forslider.jpg

stackerolculer.png

Otomatik Balya Toplama Makinası

Katalog: http://www.izmirtarim.com.tr/stacker168tr.pdf

Ynt: YERLİ ARCUSİN ../.. İZMİR TARIM STACKER SERİSİ BALYA İSTİFLEYİCİ [2012]...!!!

Ali SARAÇ link=topic=58504.msg628870#msg628870 date=1347199190' Alıntı:
yerli arcusinde ithal arcusinden hem kapasite olarak dü$ük hem fiyat olarak yüksek onu napcez ömer ..
Firma İle Görüşcez Abi...
Mail Attım Biraz Önce... Dönüş Yapacaklardır...

Ynt: YERLİ ARCUSİN../.. İZMİR TARIM STACKER SERİSİ BALYA İSTİFLEYİCİ [2012]...!!!

Ali SARAÇ link=topic=58504.msg628870#msg628870 date=1347199190' Alıntı:
yerli arcusinde ithal arcusinden hem kapasite olarak dü$ük hem fiyat olarak yüksek onu napcez ömer ..
Ali abinin yarasını deşme Ömer.Bu makinaya bu fiyatı isteyen firmayı arıyordu sende tekrar göz önüne getirdin.
Şaka bi yana bu kadar fiyat istemesinin nedeni ne olabilir Ali abi ve Ömer.

Ynt: YERLİ ARCUSİN ../.. İZMİR TARIM STACKER SERİSİ BALYA İSTİFLEYİCİ [2012]...!!!

recover90 link=topic=58504.msg628880#msg628880 date=1347199928' Alıntı:
Ali abinin yarasını deşme Ömer.Bu makinaya bu fiyatı isteyen firmayı arıyordu sende tekrar göz önüne getirdin.
Şaka bi yana bu kadar fiyat istemesinin nedeni ne olabilir Ali abi ve Ömer.
'İLK' Olduğu İçin Olabilir Diye Düşünüyorum...

omerfarukkoc link=topic=58504.msg628882#msg628882 date=1347200238' Alıntı:
'İLK' Olduğu İçin Olabilir Diye Düşünüyorum...
bencede hem ilk olmasından hemde milletin bu konudaki bilgisizliğinden yararlanıp çok yüksek kar yapmak için bence.... alçaklık bu yaptıkları

evet benim konu$tugum firma bunlar .. tam anlamıyla fırsatcılık yapıyorlar .. fırsatcı kelimeside bunlara en hafif söz .. daha agırlarıda var ama söylemek istemiyorum ..

Ali ,sana ne kadar fiyat demistiler bunlar?
Aslinda hayvancilik yapan herkese lazim
Sahsen biz ot , sap balyasi toplam 5-6 bin balya atiyoruz
Yazin hem adam bulamiyoruz hem cok maliyetli oluyor
Sonucta rezil oluyoruz

80 bin civarında bi rakam söylediler .. arcusinin fiyatıda konyada harmak mı ne getiriyomu$ nisan ayında onlardan aldıgım fiyat 50 bin civarındaydı .. ayriyetten arcusinin kapasitesi bundan daha fazlaydı .. yani hem 1 lira arge ayırmadan kendi tasarımları olmayan makinaya 30 bin fazla fiyat istemek gerçekten ayıp .. madem calıyosunuz komple makinayı biraz fiyatını uygun yapın $u makinada 80 milyarlik iscilikle malzeme varmı allah a$kına ..

Ali SARAÇ link=topic=58504.msg628894#msg628894 date=1347202206' Alıntı:
80 bin civarında bi rakam söylediler .. arcusinin fiyatıda konyada harmak mı ne getiriyomu$ nisan ayında onlardan aldıgım fiyat 50 bin civarındaydı .. ayriyetten arcusinin kapasitesi bundan daha fazlaydı .. yani hem 1 lira arge ayırmadan kendi tasarımları olmayan makinaya 30 bin fazla fiyat istemek gerçekten ayıp .. madem calıyosunuz komple makinayı biraz fiyatını uygun yapın $u makinada 80 milyarlik iscilikle malzeme varmı allah a$kına ..
istesek konyadan ithal acrusin alabilirmiyiz ali abi?

konyada harmak tarim var konyalilar bilir ben telefonlarını bulup aramı$tım getirtebiliceklerini söylediler .. ama ben prizmatik balya i$ini artık dü$ñmedigimden rulo balya olayına girecegimden bu tip balya toplama ekipmanlarına yatırım yapmaktan vazgectim .. artık mü$terilerimiz prizmatik balya istemiyor .. rulo ve streçlenmi$ balya istiyorlar .. zaten üstüne basa basa söylüyorum bu tip balya sistemini kullanan avrupa ülkesi kalmadı desem yeri vardır .. balya i$ine gireceklerede önerim rulo balya makinası almaları bo$una bunlara yatırım yapmayın cok yakın bi sürede prizmatik balya tarih olacak ..

Ali SARAÇ link=topic=58504.msg628896#msg628896 date=1347202443' Alıntı:
konyada harmak tarim var konyalilar bilir ben telefonlarını bulup aramı$tım getirtebiliceklerini söylediler .. ama ben prizmatik balya i$ini artık dü$ñmedigimden rulo balya olayına girecegimden bu tip balya toplama ekipmanlarına yatırım yapmaktan vazgectim .. artık mü$terilerimiz prizmatik balya istemiyor .. rulo ve streçlenmi$ balya istiyorlar .. zaten üstüne basa basa söylüyorum bu tip balya sistemini kullanan avrupa ülkesi kalmadı desem yeri vardır .. balya i$ine gireceklerede önerim rulo balya makinası almaları bo$una bunlara yatırım yapmayın cok yakın bi sürede prizmatik balya tarih olacak ..
niye öyle olsunki ben videolarda çok görüyorum prizmatik balyalar birde neden ruloya bu kadar talep varki bence prizmatik daha iyi çünkü sapları daha çok parçalanmış gibi duruyo ruloya göre........ rulo sanki hiç parçalamadan sapı rulo haline getiriyomuş gibi görünüyor hiç yakından görmedim ama öyle geliyo bana

çiftçi58 link=topic=58504.msg628904#msg628904 date=1347204985' Alıntı:
niye öyle olsunki ben videolarda çok görüyorum prizmatik balyalar birde neden ruloya bu kadar talep varki bence prizmatik daha iyi çünkü sapları daha çok parçalanmış gibi duruyo ruloya göre........ rulo sanki hiç parçalamadan sapı rulo haline getiriyomuş gibi görünüyor hiç yakından görmedim ama öyle geliyo bana
izlediğin videolar muhtemelen eski yada hala cok azda olsa yapan var .. ruloda sap kaybı %0 ama biz acık prizmatik sistemle sapın yarısını ucuruyoruz ruloda bu ucmuyor .. rulo daha az yer kaplıyor daha fazla tonaj yapıyor .. daha saymakla bitmez rulonun faydaları .. sivası bilmem buralarda rulo istiyorlar artık ..

Ali SARAÇ link=topic=58504.msg628910#msg628910 date=1347206968' Alıntı:
izlediğin videolar muhtemelen eski yada hala cok azda olsa yapan var .. ruloda sap kaybı %0 ama biz acık prizmatik sistemle sapın yarısını ucuruyoruz ruloda bu ucmuyor .. rulo daha az yer kaplıyor daha fazla tonaj yapıyor .. daha saymakla bitmez rulonun faydaları .. sivası bilmem buralarda rulo istiyorlar artık ..
o açıdan avantajlı olurda rulonun sapları daha az parçalanıyo demi?

çiftçi58 link=topic=58504.msg628913#msg628913 date=1347208273' Alıntı:
o açıdan avantajlı olurda rulonun sapları daha az parçalanıyo demi?
bilmem sapın cok parçalanmasına ne gerek var onu anlamadım ben .. hiç parçalamadan balya yaptırıyorlar burda sap uçmasın fazla sap cıksın diye ?

Bizde sapı parçalamadan bağlarız ot gibi yalnız her sap iyi olmaz mesela sıcakta biçilen buğdayın sapı kamış gibi kalır yaprağı ve ince kısmı uçar biçerken biçimi biraz daha özel olmalı bizim burada hayvancılık yapan köyler gece biçtirir buğdayı ve arpayı gündüz sıcakta kimseyi bulmazsın biçer lerin başında ancak yulaf ve cavdar biçilir sıcakta tane biraz başakta kalır ama oda balyaya girer bu şekilde biçim yapılınca hem çok sap çıkar hem sapın ince ve yapraklı kısmı uçmaz kuru yaprak bile üzerinde duruyor biçer zorlanır ama her biçer cinin balya makinası da vardır bizde balyadan kazanır balya toplama makina sı güzel ama bu fiyatlar yüksek rulo balya seçeneğine katılıyorum sapı uçurmadan bağladığı ve balyanın büyük olup uygun aparatla işçilği azaltacağını düşünüyorum ama her yörenin iklimi işçiliği farklıdır

80lik 57500 tl
120lik 63000 tl
168lik 73500 tl izmir tarım fuarında verdikleri fiyat, birde bu fiyatlar fuara özel diye artislik yapıyorlar.
bu fiyata bu makina satılmaz