Güncel Gübre fiyatları

Arkadaşlar acil ve önemli bilgilendirme.
Dün tarım krediden 1900 liradan 2 ton 20.20.0+Zn gübresi almıştım.liste fiyatı 1900 dü .bu sabah mesaj geldi tonunu 2600 den faturalamışlar.hemen tarım kredi müdürüne gittim bu nasıl iş dedim 1900 geçen haftanın fiyatıymış sözde bu hafta 2600 lira liste fiyatı iyi ama dün listede 1900 dü. kaçamak cevaplar verdi.hemen dedim iptal edin.mesaj gelmese 2600 liradan iteleyeceklerdi.aman dikkat edin bu gibi durumlara.

Dün tarım krediden 1900 liradan 2 ton 20.20.0+Zn gübresi almıştım.liste fiyatı 1900 dü .bu sabah mesaj geldi tonunu 2600 den faturalamışlar.hemen tarım kredi müdürüne gittim bu nasıl iş dedim 1900 geçen haftanın fiyatıymış sözde bu hafta 2600 lira liste fiyatı iyi ama dün listede 1900 dü. kaçamak cevaplar verdi.hemen dedim iptal edin.mesaj gelmese 2600 liradan iteleyeceklerdi.aman dikkat edin bu gibi durumlara.
Gubrelerde karisti galiba bizde gecen hafta amcama ekin gubresi aldiydik ama simdi nolacak bilmiyorum ama artik bu ortamda kim kimi tutarsa devlet takip etse bari

Tarım kredi kadar saçma bir kuruluş görmedim hayatımda. Sorduğum sorulara cevap alamıyorsun olaya bak?

adamın elindeyse sıkıntı olmazda o da alıp verecekse yan çizebilir.

Valla 2012 den bu yana bu adamla bu şekilde çalışıyorum sıkıntı yapmadı şimdiye kadar hatta cumartesi aradi Dap geldi sana eski fiyattan ayiriyimmi diye aldıgim 1500 kilo gübre 20.20 geleceksen gerek yok dedim 10 güne gelecek dedi hayırlısı bakalım