TÜMOSAN'IN YENİ KAPORTASIMI GÜZEL ESKİSİMİ?

SİZCE TÜMOSAN'IN YENİ TASARIMIMI GÜZEL YOKSA ESKİ TASARIMIMI GÜZEL?

• Kullanılan toplam oy
    3
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SİZCE TÜMOSAN ' IN YENİ TASARIMIMI GÜZEL YOKSA ESKİ TASARIMIMI GÜZEL?
BENCE ESKİ DIŞ GÖRÜNÜMLE YENİ İC DİZAYNI BİRLEŞTİRMELİ BEN ESKİNİN DIŞINI YENİNİN İÇİNİ BEYENİYORUM..

: TÜMOSAN'IN YENİ KAPORTASIMI GÜZEL ESKİSİMİ?

alone_tiger_26 link=topic=670.msg4210#msg4210 date=1200219170' Alıntı:
SİZCE TÜMOSAN ' IN YENİ TASARIMIMI GÜZEL YOKSA ESKİ TASARIMIMI GÜZEL?
BENCE ESKİ DIŞ GÖRÜNÜMLE YENİ İC DİZAYNI BİRLEŞTİRMELİ BEN ESKİNİN DIŞINI YENİNİN İÇİNİ BEYENİYORUM..
AYNEN KATILIYORUM..

Bence yenisinin heryeri güzel, eskisi aynen Fiat ' a benziyor, o yüzden millet Fiat ' ın, NH ' ın aynısı diyor, bizde diyecek bişey bulamıyoruz, adamlar haklı çünkü. Yenisi Tümosan ' a has bir tasarım.

Fakat aynı anketler daha önce açılmıştı...

....................KİLİT.................

Mustaf-a Eskisehiri link=topic=670.msg4316#msg4316 date=1200301926' Alıntı:
Bence yenisinin heryeri güzel, eskisi aynen Fiat ' a benziyor, o yüzden millet Fiat ' ın, NH ' ın aynısı diyor, bizde diyecek bişey bulamıyoruz, adamlar haklı çünkü. Yenisi Tümosan ' a has bir tasarım.

Fakat aynı anketler daha önce açılmıştı...

....................KİLİT.................
bence tumosan in yeni tasarimi japon robotlarina benzio aklimda eskiden izledigim cizgi filmler vardi japon yapimi robotlar felan savasiodu onlara benzio bence eski tip guzel di tabi bana katilmayabilirsiniz

Ynt: TÜMOSAN'IN YENİ KAPORTASIMI GÜZEL ESKİSİMİ?

yenisinin tasarımını yapan tasarımcı ne kadar zevksiz eskisi avrupa patent olunca yapılış biçimi dehşet. yenisi çok çirkin. ben konyalıyım tarım fuarlarında çok kızdım bunlara. kimse beğenmiyor kesinlik le değiştirmesi lazım hiç mi traktör görmemiş bu adam . avrupa traktörleri alsınlar şöyle bir dağıtsınlar başına mühendistler bilmem toplasınlar başına bir baksınlar bu adamlar nasıl yapmış. şimdiki avrupa traktörlerin birbirinden farkı varmı birbirlerine bakabaka yapıyorlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...