Benim Case 695 in iç görünüm ayrıca ANLATIM !!

Ynt: Benim Case 695 in iç görünüm ayrıca ANLATIM !!

Mustaf-a Eskisehiri link=topic=6889.msg73228#msg73228 date=1220782359' Alıntı:
Mükemmel bir çalışma Mehmet. Bunu İş Makinaları bölümünün en üstüne zımbalamak lazım. Bunları hep merak etmişimdir, ellerine sağlık...
Evet ben de ayrıca küçüklükten beri hep kullanmak istemişimdir.Bende hastalık derecesinde diyebilirim.Eline sağlık mükemmel paylaşım.

herkesten teşekkür ediyorum ilginiz için herkesin istediği bir şeydir aslında bu tür ağır vasıtaları kullanmak merak edenler olabilir biz bu merağı dindirdik hepinizde :D ayrıca deniz kardeşim sende saolasın hepinize bol kazançlar

atacankocer23 link=topic=6889.msg98993#msg98993 date=1227296171' Alıntı:
çok güzel anlatmışsın fakat çok detaylı çok karışık bir makinaymış uzaktan bu kadar detaylı olduğunu pek düşünmemiştim

uzaktan zaten sadece beko ve loder kullanılırken görüldüğü için sadece kolları oynatmak operatörlük sanılır fakat içine girdiğinizde o kadar karışık bir sistem var ki ama 2 günde çözebilirsiniz uygulama ile :D eğer operatörlüğe merakınız ilginiz var ise bizde size yardımcı olmak maksatlı hem beko-loder hemde hitachi ex tanıttık kullanışını bilesiniz diye :D

valla ağır abi o kadar pancarda jcb ye binmişliğin var yani kıyasladığında biraz daha karışık olduğunu düşünüyorsun kesinlikle sana katılıyorm doğrudur jcb nin düğmeler ve göstergeler direk yan tarafta ve çok öyle detaylı değil yani :D:D

hepiniz yorumlarınız için saolun

atilla abi çalışmamızı ve kepçemizi beğendiğin için teşekkürler

hakikaten arkadaşlar Türkiyede iş makineleri operatörleri,makine bilgileri olan çok site yok.Bu siteden başka iş makinesi forumu yok sanırım