JD 6420 hakkında bilgisi olan ???

Ynt: JD 6420 hakkında bilgisi olan ???

JD traktör lerinin alınmasını tavsiye ettiğim tek traktörü diyebilirim 2005 yılından beri kullanıyoruz ve 10000 saati çoktan geçti, hala rektefiye yapılmadı elektironik aksamında hiç bir sıkıntısı yok tek kuruş masrafı olmadı diyebilirim. ekipman performansındanda ziyadesiyle memnun kalırsınız ama iş temiz kullanılmış bulabilmek

Dün bı jd bayısıne uğradım. Elinde 6420 vardı 2006 model 4.000 saat civarı. Arka lastıkler iyi önler bitik ama içine bı baktım bitmiş içi. Plastik aksam komple değişmeli. Çok ağır kullanılmış pancar işinde.
Benim 2009 TD 85 ın üstüne 25.000 istedi. Galiba ufak bı rektefıye ister. Sizce alınmaya değer mı ? Ama satıcı jd de şuan sana önereceğim traktör 5105 M dedi. Comn raıl var ve yakıtı çok ideal dedi.

Bir arkadaş aldı bizim buradan 5105 lik aldı iyi makina eğer arka kollarda çok ağır ekipman kullanılmayacaksa gayet ideal bir traktör.Zaten bizim burada da buğday ve ayçiçeği genelde ekildiği için ekipmanlara yetiyor.Ayrıca 5105 m de comonrail var mesala diğer m serilerinde o yok ayrıca sınıfında yok.Eğer alıcaksanız kaldırma kabiliyeti hariç sınıf üstü bir traktör tavsiye ederim arkadaşımda gayet memnun kullanıyor daha önce onda tla 100 vardı ondan iyi diyor.