Trakkulüp Üyeleri Çiftçilik Dışında Ne İşlerle Meşgul ?

Ynt: Kimler Çiftçilik Dışı İşlerle Meşgul ?

Türkiye nin sayılı üniversitelerinden birinin Bilgisayar Mühendisliğini bitirdim..
baktım bu meslekte ekşın yok ))) hayda BORSA ya..
BORSA - TOPRAK - HAYVANCILIK üçgeninde gidip geliyoruz

*çocukluğumdan beri TOPRAKLA uğraşırım,övünmek gibi olmasın :)

ÇeLişki_37 link=topic=61722.msg686467#msg686467 date=1358278962' Alıntı:
Meslek lisesi bilgisayar okuyorum aslında harbiden bilgisayarda ekşın yok zaten çok monoton geliyor ilerisi çifçilik ama allah kerim :)
genç arkadaşım 'ekşın' işin espirisi ;)
yaşadığımız dünyada iki meslek var..

biri COMPUTER yani BİLGİSAYAR
diğeri AGRICULTURE yani TARIM

bir ülke, bu iki meslek türünde dünya üzerinde hegemonyaya sahipse,diğer ülkeleri parmağında oynatmaması için neden kalmaz...

yalancı link=topic=61722.msg686510#msg686510 date=1358281997' Alıntı:
genç arkadaşım 'ekşın' işin espirisi ;)
yaşadığımız dünyada iki meslek var..

biri COMPUTER yani BİLGİSAYAR
diğeri AGRICULTURE yani TARIM

bir ülke, bu iki meslek türünde dünya üzerinde hegemonyaya sahipse,diğer ülkeleri parmağında oynatmaması için neden kalmaz...

Abim çok hakılısın. Ekşın dediğim şimdi yama bi tarlada çift sürmekle bi monitöre 7 saat bakmayı kastetdim ben ondan ekşın yok :) Gelecek 30 yılın mesleği bilgisayar diyor bilim adamları ama tarımda ondan aşağı kalmaz bence :)

bende çiftcilik artı 2sı pataes ekımı yapan 1 de sozleşmelı bugday ureten sırketlerın taşaronlugunu yapıyorum bunun ıcınde bazen offff dıyecek kadar yolculuk yapıyorum

süt üreticileri birliği yön. kur. muhasip üyesiyim birliğin bütün işlerini yürütüyorum zaman kavramı pek yok ama işimi seviyorum insanlara faydalı olmak güzel birşey şu anda bürodayım kimin ne kadar destekleme alacağını hesaplayıp banka talimatını hazırlıyorum LADİK/ SAMSUN

Emre Kayhan link=topic=61722.msg735501#msg735501 date=1366664125' Alıntı:
süt üreticileri birliği yön. kur. muhasip üyesiyim birliğin bütün işlerini yürütüyorum zaman kavramı pek yok ama işimi seviyorum insanlara faydalı olmak güzel birşey şu anda bürodayım kimin ne kadar destekleme alacağını hesaplayıp banka talimatını hazırlıyorum LADİK/ SAMSUN
Elinize emeğinize sağlık. Kolay gelsin....

Çiftçi değil ama 7/24 çiftçilerle içiçeyim...

Tarım danışmanlığı yapıyor, organik tarım projesi yürütüyor, kalkınma ajanslarına üreticiler adına proje hazırlıyoruz...

Şimdi bir de hafriyat işlerinin yanına tarım makinaları parkı kurmayı planlıyoruz...