Newhollandan büyük fırsat

Ynt: Newhollandan büyük fırsat

bu kampanya ne ki fotografta yazan şeylerin hepsi zaten var
sadece koçfinans kendi bankaları olunca krediyle alacaklara çok cüzi bir faiz indirimi yapılmış
onuda nh degil koç finans reklam yapmış
bankanın reklamıda anca bukadar olur
yoksa normalde nh bayileri zaten kredili traktör alırken nerdeyse tüm bankalarla anlaşmalı oldugunu ve hepsinin faiz oranını ve hangi bankanın nekadar masraf vs aldını biliyor ve söylüyor

kısaca nh de şuanda öle büyük bir fırsat falan yok
büyük fırsat her traktöre 10arbin indirim yaparak olur
10arbin bindirim yapıp milleti bankalara yönelterek degil

ali_durmuş link=topic=61856.msg688675#msg688675 date=1358674224' Alıntı:
faiz baya düşükmüş. ama para gene çiftçiden çıkacak, ondan dolayı çok bişey değişmemiş. t5000 serisinde hala kdv indirimi var. bitirmeyemi çalışıyorlar nedir bayadır indirim yapıyorlar.
Evet Ali, Eski Serileri Bitirip Yeni Serileri Yaymaya Çalışıyorlar...

ben traktör alırken de KDV indirimi vardı.Ama gizli KDV indirimi.Bayiler gizlice milleti cukkalıyordu.34 000 tl ' ye aldığım traktörün imzaladığım faturasında 27 000 tl yazıyordu.7 000 tl açıktan para vemiş olduk.Teşekürler NH.

anayurtlu 3105d link=topic=61856.msg688975#msg688975 date=1358701878' Alıntı:
Bi tanıdığım türktraktör fabrikasında çalışıyo,Fabrika içinde sürekli bi erkunt dedikodusu dönüyomuş, Erkunt satışları etkilemiş anlaşılan
İyi olmuş :) Adamı zorla sövdürtür bunlar.

YAVUZ_13 link=topic=61856.msg689244#msg689244 date=1358723195' Alıntı:
o dedigin nh de olmazda yalnız tümosanda olur gibi 1 tümosan alırsın eve gelirsin bir bakmışsınki iki tümosanın olmuş :D
burda benim anlatmak istediğim nede olayı carpıtıyon arkadaş.
ben nh yi karalıycak bi yorummu yaptım.
bazen sırf bu tür yersiz münakaşaya girmemek için hiç ileti dahi yazmak istemiyom.

Sattıkları ürünler piyasanın diğer markalarına göre neredeyse bazı modellerde 10.000 TL den daha fazla pahalı , baştan fiyatı çaktıktan sonra , faizi indirse ne yazar , eninde sonunda o parayı alacak. Bu kampanyayada PAS diyorum , alacak arkadaşlarımıza şimdiden hayırlı olsun.

YAVUZ_13 link=topic=61856.msg689244#msg689244 date=1358723195' Alıntı:
o dedigin nh de olmazda yalnız tümosanda olur gibi 1 tümosan alırsın eve gelirsin bir bakmışsınki iki tümosanın olmuş :D
hahahahah :D

tümosan 8095 link=topic=61856.msg688988#msg688988 date=1358702854' Alıntı:
büyük fırsat yazınca bende 1 alana 1 bedava veriyolar sandım.
nerde be abi adamlar dümenci geçen araba için bayiye gittik kredile alırsan kendi bankalarının 35 bin nakit 33 kampanyasız takslı fln olursa 36 :D işleri hep dümen :D

tümosan 8095 link=topic=61856.msg689302#msg689302 date=1358750084' Alıntı:
burda benim anlatmak istediğim nede olayı carpıtıyon arkadaş.
ben nh yi karalıycak bi yorummu yaptım.
bazen sırf bu tür yersiz münakaşaya girmemek için hiç ileti dahi yazmak istemiyom.

sen benim yaptıgım şakayı yanlış anladın abim
şimdi genelde son dönemlerin meşhur muhabbeti tümosanların bölnme muhabbet ya
işte senin yazdııgn msj dan oraya bglama yaptıp işin espirisine yazdım yani
yoksa tümosancı olmasan o espiriyi yapmazdım
tümosan ve tümosancıların mütevaziligine binaen yapılmış bir espiriydi
nh ciler tümocular fazla fanatik degilde erkuntun fanatikligi çok fena o msjı erkuntçu bir abimize veya bir kardeşimize yazsaydım beni öldürülerdi şimdiye )))
kırılmana veya darılmana gerek yok yani