Uzel 240, Bozok 45 tarla denemesi

Ynt: Uzel 240, Bozok 45 tarla denemesi

bozok taki 5 li pulluk normal 4 lü 9 lu gibi götürüyor tm sol arka tekeri alıyor normal 5 li sol tekerden dışarı götürür
yada bu 5 li pullugun inçi çok küçük
maşallahı var yine kaç hp bu bozok

cesur631 link=topic=62089.msg713786#msg713786 date=1362511099' Alıntı:
bozok taki 5 li pulluk normal 4 lü 9 lu gibi götürüyor tm sol arka tekeri alıyor normal 5 li sol tekerden dışarı götürür
yada bu 5 li pullugun inçi çok küçük
maşallahı var yine kaç hp bu bozok

42 kw... :)

Traktörü bizzat sürdüm 90 lık 75 lik 45 s 260 gold pover 45s i birde ama 240 s i süremedim traktör cidden çok seri gidiyor yaş zeminde 5 li puuk çektik 290 olan 285 s 4x4 ü ezdi resmen massey hafif traktöer adamlar ağır traktör yapmış abi bnce ön yargılı olmamak lazım artrak içinde aynı şeyi dediler bizim köyden biri mardinden aldı ceyhana getirdi abi traktör çamurda öle seri gidiyor ki batmıyor bile mesela süperlinenin kıymetininbilmedi türk milleti çin malı dediler sadece kaputu çinden geliyordu şanzumanı Fiatagri 110-90 şasesi fln hidrolikleri
ve motoro ingiliz ricado pekins kabin türk malı yarış kabindi fakat traktöre gene trak kulüp üyeleri çamur attı nhye benziyor yok bilmem ne adamlar Afedersiniz camız gibi traktör kullanıyoridi arkalarına bakiolardı 2 de 1 süperline os sorunu çözdü karşıda kamera arkana bak kameradan lcd ekran buz dolabı üyeler bir traktör için fazla olduğunu söyledi fakat şunuda unuttularki onlar sürücünün konforunu sağlıyor dediğim gibi camıza alışmışız.
Şimdi bakıyorum boz<ok türk malı ben alırım abi ben almicam sen almican kim alacak ;? tutturmuşsunuz bir ital sevdası peşinden gidiyorsunuz abi yiğidi öldür hakkını ver demişler traktörgüzel abi üstüne bidiğimde bana hissettiriyor gücünü tabi çiftçilerimiz ford 3600 fiat 640 falan alışmış hidrolik direksiyon deil fln ama burda hidrolik direksiyon lift-otomatik turbo ve en önemlisi süper pomopa kullanılmış rolantide atyrı yakıyor tarlada ayrı yakior falan filan traktör laf atmayalıı mbnce sahip çıkalım aksine bnce en iyisi türk malı yabancılar gtiriyor johndeere fln parça kırıyor hade parçayı bekle 1-ay2ay ama bozokun fabrikasının kapandığını parça bulamadığını hesab edelim (massey uzel başkent) traktörlerin parçalarıın aynısı zaten hiç bu yöncden düşünmüşmydünüz bnde merak uyandırdı doğrusunu söylemek gerekirse

Sırada gelecek modeller MF 135 ve X35 var herhalde. Geriye doğru efsanelerden gidiyorsak, bunlar gibi kilometre taşları unutulmamalı.

Ardından da büyük ihtimal öküz ve kara saban üretilmeye başlanacak. Biçer yerine orak, balya makinası yerine diğren, pulluk yerine çapa.. Istikamet bu.

Ne olursa olsun, Klasikleri yaşatmalıyız.

sebazios link=topic=62089.msg1020029#msg1020029 date=1440586320' Alıntı:
Sırada gelecek modeller MF 135 ve X35 var herhalde. Geriye doğru efsanelerden gidiyorsak, bunlar gibi kilometre taşları unutulmamalı.

Ardından da büyük ihtimal öküz ve kara saban üretilmeye başlanacak. Biçer yerine orak, balya makinası yerine diğren, pulluk yerine çapa.. Istikamet bu.

Ne olursa olsun, Klasikleri yaşatmalıyız.
Aynen abi biz öndende ptolu bi traktor aldik ayni anda iki kara patozla saman atiyoz [emoji2]