Türk'lerden biri Youtube'a ST videosu koymuş...

: Türk'lerden biri Youtube'a ST videosu koymuş...

[glow=red,2,300][tt]Güzel paylaşım... Emeğine sağlık.... Bunu izlemiştim Helal olsun yapana...[/tt][/glow] ok*0*- zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s

Dostum, geçen internette ST avına çıkayım dedim bi, ne göreyim? Adamlar benim ST linklerini her yere yaymışlar, bide üstüne yatmışlar. :) Utanmasa oyunu ben yaptım diyecek. Ben bi Türkçe yama yapmıştım içine kendime özel kodlar koymuştum onlar çok işime yarıyor. Geçen biriyle kapıştık. Bana diyor ki bu oyunun crackini piyasa ben çıkardım, bende diyorum nerden aldın? Bir yerde buldum diyor. Kardeşim, işte o bi yer dediğin yere kim koydu? :) Konuşamıyor, neyse içine gizli köşelere bi yere kendime göre bi imza yapmıştım, adama onu gösterdim adam mort. MSN ' den engelledi beni... :)

Birde bizim bi eksiğimiz var. Bu oyuna tam destek veremiyoruz aslında. Herkesin vakit sorunu var. Yabancıların ST destek sitelerinde özel mod yapıcı elemanları var. Tamam, mod yapma zor bişey değil ama vakit alıyor. Bizden şöyle anlayan çıksa biraz çok daha güzel olacak. Mod siparişi veririz o zaman... :)

thx link=topic=706.msg4531#msg4531 date=1200517370' Alıntı:
adam gerçekten bu hızdamı sürüyo tarlayı ellerine sağlık mustafa abi güsel paylaşım
[tt][glow=red,2,300]Yok arkadaşım fraps programın çalıştırınca bilgisayarda oyunda acayip yavaşlıyor yaw...[/glow][/tt]