En Uzun Topic Rekorunu TrakKulüp İle Kıralım

Ynt: En Uzun Topic Rekorunu Trakklup İle Kıralım

Mustaf-a Eskisehiri link=topic=7169.msg76349#msg76349 date=1221660906' Alıntı:
Tam geyik olmuş işte, azıtmak isteyen burada azıtabilir. under pto, davul, dana vs. bunları biliyorum ama osman muhabbeti nedir ya? :)

osman da o anda uyduruldu sanırım traktör ismi ...

Buyrun benden de fotoğrafları
NEW HOLLAND T5000
new_holland_T5000_001.jpg

CLAAS Axos
claaaoxs3.jpg

DEUTZ-FAHR Agrofarm
510-DeutzAgrofarm85-100.jpg

CASE İH JX-U
519728-1.jpg

FENDT 200
FENDT200.jpg

VALTRA A
valtra-a95.jpg

MASSEY FERGUSON 4400
248_1_675.jpg

JOHN DEERE 5020
1200710311907.jpg

dennizs link=topic=7169.msg75785#msg75785 date=1221464651' Alıntı:
okay abi aslında osman hepsinden iyi ben biliyorum ne mf ne nh osman hatta under pto diyorum dana diyorum muhabbete ozan abiyi bekliyorum :)

Şimdi arkadaşlar ben bunu geç farkettim ama elimden geleni yaparım tabi...Dana konusunda 7 şerli gruplaar halinde saldırı düzenlememiz gerekiyor. Mustafa olayın teknik detaylarını daha iyi bilir. Bize yardımcı olur. Okay PTO ' yu gösterince yarışma başlıyor. Bu arada deniz aşırı ısınmadan yanan laptoplara bakım yapar... Biz bu rekoru kırarız...Çağrıda harlasa geyiği, aman sabahlar olmasın...Bu arada ağır abinin foto mevzusu zaten rekora gidiyor galiba :)

abi danadan bana da pay ayırsanız nasıl olur ??? Şimdi birde yeni duyumlar aldım under pto nun concepti üretiecekmiş televizyon minibar açıkbüfe hepsi direksiyonda olcak buna ne demeli?

söz kamyonlardan açılmışken ,bu sene pancar çekecek kamyon sıkıntısı var.poyrazlı tırları göndersende bizim pancarları fabrikaya çekse:)))

Muhabbet iki yönden devam ediyo.Daha iyi iki koldan saldırı.
ozan_06 link=topic=7169.msg76509#msg76509 date=1221685718' Alıntı:
Şimdi arkadaşlar ben bunu geç farkettim ama elimden geleni yaparım tabi...Dana konusunda 7 şerli gruplaar halinde saldırı düzenlememiz gerekiyor. Mustafa olayın teknik detaylarını daha iyi bilir. Bize yardımcı olur. Okay PTO ' yu gösterince yarışma başlıyor. Bu arada deniz aşırı ısınmadan yanan laptoplara bakım yapar... Biz bu rekoru kırarız...Çağrıda harlasa geyiği, aman sabahlar olmasın...Bu arada ağır abinin foto mevzusu zaten rekora gidiyor galiba :)
Under PTO zor yerde,göstermesi zaman alır.Dana için 5 ' i bulduk 2 kişilik kontenjan kaldı.Daha da konuyu sapıtırsak okay abi nh taraftarı diyorum :D :D :D.Bu konuda çaktırdı.Ama bence yanlış düşünüyo.Mf NH ' den iyi traktör :D :D :D :D.Dersem kesin olay çıkacaktır bu konu da bırak sadece rekoru kırmayı,bir daha asla yetişilemeyecek hale gelir diyorum.
Bence ozan abi tms ' den başlasın,kurbana kadar under PTO anca olur diye düşünüyorum :D.Malum,zor zanaat :D.Kedi Kaplan aslan ceylan meselesi :D

nt@hmet link=topic=7169.msg76848#msg76848 date=1221826178' Alıntı:
söz kamyonlardan açılmışken ,bu sene pancar çekecek kamyon sıkıntısı var.poyrazlı tırları göndersende bizim pancarları fabrikaya çekse:)))

ben MACK'lerimi tarlaya sokamam :D
MAN TGX 680 V8 alırsam gönderebilirim ;)
Benim MACK'lerden birkaçı bunlarla pancar tarlasına girersem bidaha çıkamam tırı parçalayıp çıkarmak gerekir zaten pancar yükleyemeyiz bunlara kapalı dorse ok-*-s
Avrupada Kamyon deyince ilk akla gelen tartışmasız M.A.N ve Scanıa'dır.
Amerikada ise hiç kuşkusuz MACK ve Kenword'dür.
mackdi8.jpg

mack2mm7.jpg

ÇağRı link=topic=7169.msg76948#msg76948 date=1221849659' Alıntı:
Muhabbet iki yönden devam ediyo.Daha iyi iki koldan saldırı.Under PTO zor yerde,göstermesi zaman alır.Dana için 5 ' i bulduk 2 kişilik kontenjan kaldı.Daha da konuyu sapıtırsak okay abi nh taraftarı diyorum :D :D :D.Bu konuda çaktırdı.Ama bence yanlış düşünüyo.Mf NH ' den iyi traktör :D :D :D :D.Dersem kesin olay çıkacaktır bu konu da bırak sadece rekoru kırmayı,bir daha asla yetişilemeyecek hale gelir diyorum.
Bence ozan abi tms ' den başlasın,kurbana kadar under PTO anca olur diye düşünüyorum :D.Malum,zor zanaat :D.Kedi Kaplan aslan ceylan meselesi :D

aha deşifre olduk .... inceldiği yerden kopsun ... nh mf den iyi traktör ..... gelin tartışalım arkadaşlar ... nh nın tekeri var , direksiyonu var , düdüğü var , hidroliiii var , kabini var , debriyajıda var varsa mf nin gelsin anlatsınlar hodri meydan ..... :)

okkangal link=topic=7169.msg76989#msg76989 date=1221855439' Alıntı:
aha deşifre olduk .... inceldiği yerden kopsun ... nh mf den iyi traktör ..... gelin tartışalım arkadaşlar ... nh nın tekeri var , direksiyonu var , düdüğü var , hidroliiii var , kabini var , debriyajıda var varsa mf nin gelsin anlatsınlar hodri meydan ..... :)
masseyinde arka tekerleri war :D heh

bırak arka tekeri varmış hikaye!!!!!! varsa hani nerde bizim köyde birinin vardı arka tekeri yoktu .... nh sı olan birinden istedide oda vermedi ... mf nh nın arka tekerini çekemz dedi sonra iddaya girdiler nh cı kazandı adamda mf nin üzrine gaz yağı döktü yaktı ... 265 likti mf ... sonra gitti 8040 aldı ... şimdi diyor walla yeni anladım herşeyi arka teker gibi yokmuş diyor....